У Тернополі футбольні фанати провели Марш Єдності

Автор:     Опубліковано: 27 Березня 2014 о 19:43    313 переглядів

Події, які зараз відбуваються в нашій країні, змушують примиритися навіть футбольних вболівальників. Символічний Марш Єдності перед грою ФК «Тернопіль» з одеським «Чорноморцем» провели фанати обох команд. Ініціатори акції розповідають – похід організували, щоб у такий нелегкий для нашої держави час продемонструвати єдність усіх українців: від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня.

НАЗАР ЛИС, організатор маршу:

«Ми чекаємо близько 150 чоловік від «Чорноморця», наших буде трішки більше. Відповідно, наше місто, буде більше фанатів наших. Я думаю, що буде без всяких ексцесів. Ми єдині, Україна єдина. Слава Україні!»

Фанати «Чорноморця», зазначає Назар Лис, з радістю відгукнулися на таку пропозицію. Як переконалася наша знімальна група, приїжджих і справді було немало. Гості розповідають – прийомом задоволені.

ОЛЕКСАНДР ЄФІМОВ, фанат ФК «Чорноморець» (Одеса):

«Красивый город, хорошие друзья здесь. Мы участвуем, как вся Украина, в марше, который сейчас должен состоятся. За единую Украину, за сильную, независимую. Невзирая, где человек живет. Живет ли он в Тернополе, в Одессе, Харькове, Донецке, Львове. Слава Украине!»

Із собою фани прихопили різні банери та національну символіку. Настрій – піднесений.

«Одеса і Тернопіль – разом! Одеса і Тернопіль – разом!»

Приєдналися до Маршу Єдності і небайдужі городяни.

ОЛЕКСАНДР:

«Я є патріот України. Україна – це неподільна, єдина, соборна держава. Я приєднався до цієї акції, щоб підтримати Україну, підтримати нашу державу. І повболівати за «Тернопіль» і за «Чорноморець».

Не зважаючи на те, що футбол традиційно вважають, радше, чоловічим видом спорту, до акції долучилося і кілька дівчат.

ОКСАНА:

«Ми вирішили, що сидіти так просто в гуртожитку, коли таке відбувається в Тернополі, коли разом Схід і Захід єднається в цьому марші, це просто… Ми вирішили прийти».

Колона пройшла центральними вулицями міста від Театрального майдану до стадіону. Дорогою люди співали державний гімн та вигукували різноманітні гасла. Перед входом на стадіон футбольні фани знову виконали «Ще не вмерла Україна», після чого розійшлися по своїх секторах.

 

залишіть коментар