У Тернополі можуть відновити розформовану військову частину

Автор:     Опубліковано: 25 Березня 2014 о 20:20    658 переглядів

На території, де колись знаходилась одинадцята артилерійська бригада, знову можуть з’явитися військовослужбовці. У зв’язку з останніми подіями в Україні, переконані обласні очільники, зараз неабияке значення має відновлення боєздатності української армії.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської облради:

«І обласна адміністрація, обласна рада, громадськість дуже з болем дивиться на ту армію, яку нам залишили наші попередники, яка, дійсно, мала би захищати. Ми виступаєм, однозначно, за відновлення військової частини в Тернопільській області. Можливо, це буде частина на базі колишньої артилерійської дивізії нашої».

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Я думаю, що буде цілий комплекс рішень, які буде приймати Кабінет Міністрів, Верховна Рада, для того, щоб ми почали відновлювати і утримувати таку армію, яка буде ефективно захищати інтереси Української держави, питання цілісності, кордонів і так далі. Тому на даному етапі розглядається питання відновлення роботи, розміщення військових на території військового містечка, яке залишилось на території міста Тернополя».

Розглядають також і можливість розміщення на цій території Коропецького військового ліцею.

Є ще третій варіант. З проханням передислокувати у Тернопіль одну з військових частин Криму до Міністерства оборони вже звернувся міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо, одинадцяту окрему артилерійську бригаду у Тернополі розформували минулого року. Озброєння та майно звідти перевезли в інші частини.

 

залишіть коментар