У Тернополі посилено охороняють стратегічні об’єкти

Автор:     Опубліковано: 5 Березня 2014 о 11:28    352 переглядів

Через ситуацію в Україні у Тернополі регулярно проводять наради Штабу цивільної оборони. До нього входять надзвичайники, військові, комунальники, представники міських управлінь торгівлі та медичного забезпечення.  Вже розроблений єдиний план дій.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Всі дії, які  передбачені – зроблені. Є в наявності необхідний транспорт, є необхідний резерв продуктів харчування, є необхідні підготовлені на випадок місця в лікарнях. Військовий комісаріат проводить свою роботу. На сьогодні здійснено лише мобілізацію військовозобов’язаних, це в кількості до 60 осіб, які проходять навчання в військовому комісаріаті. Ми забезпечуємо їх харчуванням для того, щоб люди протягом дня мали можливість хоча би пообідати, тому що вони приходять вранці і ввечері йдуть додому».

Міський голова запевняє, ситуація в Тернополі стабільна і керована. Всі служби працюють в звичному режимі. Але  стратегічні об’єкти охороняють посилено. Серед них: тепло, водопостачання та служби, які відповідають за повноцінне функціонування міста.

залишіть коментар