У центрі Тернополя можна безкоштовно поміряти тиск та поговорити з психологом

Автор:     Опубліковано: 13 Березня 2014 о 10:24    451 переглядів

Безкоштовно обстежитись чи отримати допомогу психолога тернополяни можуть просто у центрі міста. Кожного дня на головній площі Тернополя, неподалік пам’ятника Незалежності, стоїть так званий «соціальний автобус», де можна поспілкуватися з лікарем-терапевтом, психологом чи фахівцем із соціальної роботи.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Будь-хто, хто захоче отримати якусь інформацію, поспілкуватися або перевірити свій стан здоров’я, буде мати можливість це зробити прямо в Тернополі на майдані безкоштовно».

ІРИНА ЛЯСКОВСЬКА, представник Тернопільського міського центру соціальних служб:

«Люди можуть звернутися з тим, щоб поміряти тиск, запитатися про те, які, наприклад, заспокійливі можна пити, про те, взагалі, як поводитися під час тої хвороби, які вони мають. Дуже багато звертається людей також тих, які мають глибокі емоційні переживання в результаті того, що в країні склалася така надзвичайна ситуація, коли немає стабільності і коли люди не можуть зрозуміти, в принципі, як їм поводитися, які будуть наслідки».

Охочих отримати допомогу немало. В середньому, розповідає Ірина Лясковська, в день приходить від 10 до 30 осіб. Отримати допомогу фахівців можна кожного дня з 15 до 19 години. За словами міського голови Сергія Надала, діятиме пункт доти, доки буде така потреба.

залишіть коментар