У центрі Тернополя неповнолітнім без проблем вдалося придбати алкоголь

Автор:     Опубліковано: 14 Березня 2014 о 19:07    369 переглядів

Три по п’ятдесят, канапки і томатний сік вдалося купити неповнолітнім хлопцям у одному із закладів громадського харчування в центрі міста. Цього алкоголю вони не вживали. Таким чином молоді люди перевіряють сумління працівників у закладах нашого міста. На контрольній закупці побувала і наша знімальна група. Близько 5 години вечора неповнолітні хлопці у супроводі представників УНА-УНСО зайшли у заклад громадського харчування, більш відомий у Тернополі, як закусочна на залізничному вокзалі. Купити алкоголь і до нього хлопцям вдалося без особливих проблем.

ОЛЕКСАНДР, купляв алкоголь:

«Три по 50, томатний сочок і канапки.25,70. – Без всяких питань?- Без всяких».

На місце незаконного продажу алкоголю неповнолітнім одразу ж викликали міліцію. Правоохоронців довго чекати не довелося.

ВОЛОДИМИР МУЗИКА, старший інспектор СГБ в складі слідчо-оперативної групи лінійної станції Тернопіль:

 «Це Ви продавали неповнолітнім? А чого Ви документи не попросили?- Вони виглядають на повних 18 років. Одному може й нема, іншим, напевно, 100% є ».

Як виявилось, продавщиця закладу навіть не попросила у неповнолітніх документів, щоб впевнитись у тому, що хлопцям вже є 18.

ВОЛОДИМИР МУЗИКА, старший інспектор СГБ в складі слідчо-оперативної групи лінійної станції Тернопіль:

 «Якщо бачите, що особа викликає підозру, чи йому є 18 років, чи немає, то попросіть в нього документи».

ГАЛЯ, продавець:

«Я навіть уваги не звернула на того хлопця, що підійшов і давав мені гроші. Де той, що був в голубих штанах такий. Де він є? Йому ж реально більше. 20 саме менше».

На момент контрольної закупки власника закладу на місці вже не було. Проте, невдовзі він все ж приїхав. Називати своє прізвище нашій знімальній групі підприємець відмовився. Але пообіцяв вжити заходів стосовно незаконного продажу алкоголю.

ІГОР, власник закусочної:

  «Я розумію. Якщо винувата вона, значить буде наказана. А так себе поводити».

Також власник закусочної жаліється, активісти неодноразово попереджали про підпал закладу, а перевіряти його не в їх компетенції. Представник УНА-УНСО зазначив, палити закусочну не будуть. А вони діють в межах закону.

ОЛЕКСІЙ СТАНЬКО, представник УНА-УНСО в Тернополі:

 «Якби ми хотіли спалити, ми би спалили. – Є органи, які перевіряють. – Правильно. Якщо вони не виконують свою роботу, то ми їм допоможемо і покажемо, як вони мають працювати. – Ви уповноважені таке робити? – Так».

Як зазначив Олексій Станько, це не остання контрольна закупка у закладах нашого міста. Активісти виводитимуть «на чисту воду» несумлінних працівників торгівлі й надалі. Їхня основна мета – закриття таких закладів.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!