Учасниці конкурсу краси «Міс Тернопіль» приміряли тільняшки

Автор:     Опубліковано: 6 Березня 2014 о 23:46    1 195 переглядів

«Солодкий привіт корвету «Тернопіль» від красунь Тернополя!»

Краса врятує світ. В цьому переконані учасниці конкурсу «Міс Тернопіль-2014». Відтак, дівчата влаштували фотосесію в тільняшках і навіть підготували відеозвернення. Все це мають намір відправити на корвет «Тернопіль». У такий спосіб, розповідають організатори акції, вирішили підняти бойовий дух українських моряків.

МИХАЙЛО УРБАНСЬКИЙ, фотограф:

«Служив на Північному флоті, за часів Радянського союзу. В 1991 році я плавно перейшов вже в Російський флот, і, безпосередньо, звільнився з лав Російського флоту, так було сказано. По прибуванню до Тернополя я присягнув на вірність Україні. Виникла така ідея в підтримку військово-морських Збройних сил України, а, безпосередньо, і нашого корвету «Тернопіль».

«Ми дуже слідкуємо за всіма подіями, що відбуваються в Україні і дуже переживаємо. І це такий, невеликий хоч, але вклад, символічно підтримати наших хлопців і передати, що ми є з ними. І ми бажаємо їм сили, відваги, мужності»

«Для того, щоб хлопців якось підбадьорити. Ми щиро за них переживаємо, тримаєм кулаки за них. Ми знаєм, хлопці, ви в нас найкращі, ми в вас віримо».

«Ми не хочемо, щоб була війна. Ми хочемо, щоб всі були щасливі».

Організатор конкурсу «Міс Тернопіль» Володимир Заверуха переконаний – підтримка зараз є дуже важливою для українських військових. Тому намагаються допомогти, чим зможуть. А на самому конкурсі, який пройде у місті 10 березня, збиратимуть кошти на пам’ятник Небесній Сотні.

ВОЛОДИМИР ЗАВЕРУХА, організатор конкурсу «Міс Тернопіль»:

«В нас є антракт півгодинний. І протягом антракту, це оголошують ведучі зі сцени, що «Міс глядацьких симпатій» обиратися буде шляхом кількості грошей, зібраних у скриньках. Це один із варіантів».

До слова, сам конкурс повинен був пройти ще 28 лютого, однак в зв’язку з подіями в країні дату проведення змінили. Його переможниця представить наше місто на конкурсі «Міс Україна», який повинен відбутися 30 березня.

 

 

залишіть коментар