В міськраді більше немає фракції Партії регіонів

Автор:     Опубліковано: 17 Березня 2014 о 19:09    646 переглядів

45-а сесія розпочалась із оголошення, що фракція Партії регіонів в міській раді припинила своє існування. Практично усі її члени подали заяви про вихід.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Не подали заяви про вихід з фракції лише 2 депутати – це Гоч і Баранов. Але оскільки згідно регламенту міської ради фракція є тільки тоді, коли є 5 депутатів і більше. Їх залишилось двоє. Автоматично ми говоримо про те, що фракція  Партії регіонів в міській раді – ліквідована, саморозпущена».

Далі депутати підтримали резолюцію, оголошену на віче і проголосували за оголошення конкурсу на спорудження пам’ятника Небесній сотні. Тепер у міськраді чекають ескізи того, як він має виглядати.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Також сьогодні прийнято зміни до бюджету міста Тернополя на 2014 рік. Якщо говорити про основні зміни. Перше: виділено кошти, щоб профінансувати ті роботи, послуги, які були виконані для міста в минулому році, але через неякісну роботу казначейства не були проплачені».

Два з половиною мільйони гривень виділили управлінню ЖКГ на поточне утримання і ремонт зовнішнього освітлення міста. Трохи більше 2 мільйонів дали спортивним школам, адже з 5 існуючих на державні кошти можна отримувати лише один такий заклад. 646 тисяч направили управлінню освіти для придбання обладнання і створення нових груп у дитсадках. 150 тисяч виділили на будівництво зупинки на Лучаківського, про яку попросили тамтешні мешканці.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «І також виділені кошти лікарні швидкої допомоги на придбання ендоскопу і іншого медичного обладнання, якого потребують сьогодні наші лікарні. Оскільки на потреби медичних установ держава не фінансує вже декілька років жодної копійки, тільки витрати на заробітну плату і енергоносії. Придбання будь-яких товаро-матеріальних цінностей: техніки, обладнання, ремонту йде виключно за кошти міського бюджету».

Дві третини винесених на засідання питань були земельними. Серед них – продовження діючих договорів, закріплення ділянок під будинками.

А ще, поки деякі депутати на сесії голосували, представники УНА-УНСО викликали державтоінспекторів до їхніх авто. Адже народні обранці припаркували їх з порушенням. Міський голова таку ініціативу підтримав і каже, депутати мають бути прикладом. Він також зазначив, що було б добре, якби активісти перевірили правильність паркування і в інших частинах  Тернополя.

залишіть коментар