З автоінспекторами області й надалі працюватиме громадськість

Автор:     Опубліковано: 17 Березня 2014 о 19:08    845 переглядів

Поговорити з представниками громадських об’єднань та активістами, вирішили державтоінспектори Тернопільщини у приміщенні обласної міліції. До чого договорилися та в якій формі відбулась дискусія – далі у сюжеті. Як працює і які плани на майбутнє у державтоінспекторів, розповів громаді, в присутності своїх підопічних, новопризначений начальник ДАІ області Андрій Матрофайло. Звичайно, зазначив він, не все так добре, як би хотілося, і роботу інспекції удосконалюватимуть. Також зазначив, що причина багатьох аварій, які трапляються на дорогах Тернопільщини, через неналежний стан дорожнього полотна.

АНДРІЙ МАТРОФАЙЛО, начальник УДАІ УМВС України в Тернопільській області:

 «Наші працівники обов’язково виїжджають і складають протокол, акт на посадову особу яка відповідає за стан дороги. Щоб ви розуміли, обов’язково складається цей акт. Ми аналізуємо всі, зараз повністю зробимо ревізію цих всіх моментів. І буквально до 10 днів, чи навіть швидше, вже якусь інформацію конкретну, предметну будемо мати».

Слово на зібранні мали і активісти. Кожен висловлював свій погляд по різному. Одні не стримували емоцій, інші – більш конструктивно висловлювали власну позицію.

ЮРІЙ ОСТАПЮК, один із засновників ГО «Автомайдан» Тернопіль:

 «З тої ситуації, яка склалася в місті, ми мимоволі вже 3 тижні працюємо з працівниками ДАІ Тернополя, області. Ми бачимо ті проблеми. Розуміємо, що робимо ми і чого не вистачає їм ».

Також, автомайданівець з позиції державтоінспекторів, пояснив присутнім на зборах, як доводиться виживати ДАІвцям у теперішній час.

ЮРІЙ ОСТАП’ЮК, один із засновників ГО «Автомайдан» Тернопіль:

   «Ми хочемо бачити чесного працівника ДАІ. Ми повинні тій людині, яка стоїть на дорозі, нижчий і  середній особовий склад, ми повинні якось адекватно відреагувати на те, що він получає гроші. І в даній ситуації це є підставою для того, що він ремонтує, заправляє машину ».

На зібранні вирішили частіше проводити зустрічі такого формату, щоб кожен охочий міг висловити свою позицію чи зауваження до роботи державтоінспекції. Також керівництво ДАІ запевнило в тому, що продовжать співпрацю з громадськими організаціями для подальшого спокою на автошляхах області.

залишіть коментар