Замість дитячого майданчика на Гнатюка 14, будуть котеджі

Автор:     Опубліковано: 6 Березня 2014 о 20:12    844 переглядів

 

Замість гірок та перекладин – котеджі. На вулиці Гнатюка, на Новому Світі – конфлікт, бо мешканці вулиці не раді новим сусідам. Обурюються, бо ті будують собі житло на місці колишнього дитячого майданчика. 

ЮЛЯ МЕДВІДЬ, кореспондент ІНТБ:

« Найближчий дитячий майданчик знаходиться мінімум за метрів триста звідси, хоча ще минулоріч качелі та каруселі були просто тут. Мешканці сусідніх будинків обурені, чому тепер на цьому місці будуть котеджі, натомість вже законний власник цієї території не розуміє такої реакції людей».

Максим тепер бігає ганяти м’яча до найближчого парку, а як холодно –  сидить вдома.   Хлопчик пам’ятає, як ще минулоріч тут, просто під вікнами,  був спортивний майданчик.

МАКСИМ, гратись бігає в найближчий парк:

« Ну стояли дві качелі, пісочниця, турнік і якась така гойдалка – Ти сюди ходив гратись? – Ну та, в футбол, баскетбол – А зараз? – Вдома сиджу»

Обурені новими сусідами і старожили вулиці. Не розуміють, як колись виплеканий ними майданчик, згодом понищили, а тепер взагалі прибрали.

п. ОЛЕКСАНДР, мешканець вулиці:

« Тому що тут збиралися юнаки, дівчата, тут було дуже багато споруд, в один час їх спиляли, тут був спортивний майданчик і дитячий, пісочниця була»

п. НАДІЯ, мешканка вулиці:

« Живу тут відколи наш будинок побудували, і завжди площадка була для дітей, а зара ми старі також хочемо десь вийти»

п. БОГДАН, мешканець вулиці:

« Помалював фарбою файно всьо, виглядало во, а потім приїхали, порізали автогеном то всьо»

Почалось все з того, що спочатку комунальники, за словами людей, позабирали гойдалки. Згодом пообіцяли все відновити. Проте лише через кілька місяців мешканці вулиці зрозуміли, цю територію купили і більше тут їхні діти гратись не будуть.

ЄВГЕН ГОЛОЮХ, обурений що по сусідству буде котедж:

“Ми не знали, що це приватна власність, інтуїтивно ми відчували, що якщо воно зрізається, щось робиться, то щось там не то, але вони не відповідали, всі відповіді зводились до того, що це прибудинкова територія – нічийна”.

Все законно, так каже нинішній власник території. Тут планує побудувати п’ять житлових котеджів. Каже має усі необхідні документи. Коли купував землю – тут було звалище, яке до того ж не належало громаді.

ПАВЛО ІЛЬЧУК, законний власник території:

« Я не знаю, я конфлікту наприклад не бачу, це що люди обурені. Всі документи мною надані, свідоцтво власності на земельну ділянку, будівельний паспорт, декларації про початок будівництва, всі дозвільні документи надані»

Додамо, найближчий майданчик, де діти цієї вулиці ходять бавитись знаходиться за мінімум триста метрів.

залишіть коментар