«Жовто-зелена» «братва» тренується без наставника

Автор:     Опубліковано: 6 Березня 2014 о 23:41    234 переглядів

Футбольний клуб «Нива» на тренувальні збори у Крим так і не поїхав. І не через останні події в Автономній республіці. Причина – відсутність коштів. Імовірність зникнення команди з футбольної карти України з кожним днем зростає. Як зараз живе команда дізнавався Тарас Бурак.  Попри те, що команда вже п’ятий місяць без фінансування, і у гравців «Ниви» нема можливості згуртуватися, щоб потренуватись у період міжсезоння, наставник «жовто-зелених» каже, що футболісти самостійно готуються до другого кола Чемпіонату України з футболу.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Приймали участь у «Кубку Юста» у Львові, ті хто львівські. Новак і вся «братва», як я їх в шутку називаю, в Івано-Франківську в міні-турнірах беруть участь. Мельник знаходиться в Тернополі. Тренуються, звичайно. Я прекрасно розумію, що це не та підготовка яка би мала бути ».

Зараз Ігор Яворський намагається знайти кошти, шляхом переговорів з головами обласної ради та адміністрації. Якщо вдасться знайти гроші, то «жовто-зелені» мають всі шанси доукомплектуватися.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

«Якщо б знайшли можливість для того щоб утримати клуб «Нива» ближчим часом, то ми би зробили все можливе для того, щоб трошки доукомплектуватись. Тому, що дзвонили сьогодні з Луцька мені. Пропонували в оренду футболістів. Є домовленість з футбольним клубом «Карпати» з Дідишиним – генеральним директором, що можливо вони допомогли б також і декілька футболістів нам в оренду дати. Я думаю, що ми б все ж таки змогли доукомплектуватись і зробити все можливе, щоб футбольна команда «Нива» достойно представляла наш колектив в Першій лізі ».

Як зазначив Ігор Яворський, основне завдання, яке зараз поставлено перед командою – вижити і закріпитись у Першій лізі. І якщо команда продовжить своє існування – відновити свій авторитет  перед вболівальниками. А гравцям, які вже втратили довіру, у платоспроможності клубу.

залишіть коментар