Про те що було і як буде, говорили студенти, чиновники та історики на другій, у цьому році, відкритій лекції Вуличного університету.
Вперше за два роки, на відкриту лекцію, зібрались у закритому місці. Не щоб пересадити студентів з стін у стіни, а щоб не намокли під квітневим дощиком. Запланували поговорити про те, яким місто було, і яким його хочуть бачити.
ІГОР БІЛИК, організатор Вуличного університету:
“Цього року ми вирішили приурочити все до Дня міста, до екології і взагалі зробити більше акцент на пізнанні свого міста”.
Віталік каже, хоч програміст, а не історик, і навіть не з Тернополя, послухати все одно цікаво. Привів з собою і кілька друзів.
ВІТАЛІК, прийшов на лекцію:
” Я з міста Збараж, але знаю достатньо про Тернопіль, ну а про замок не дуже”
Загалом студентів зібралось небагато, всього-на-всього близько десятка. Слухали історика-викладача з педагогічного та ставили питання міському голові. Зокрема цікавились, чи не повернути стару назву – Тарнопіль. Дійшли висновку, пропозиції слухати будуть, але відбирати справді конструктивні.
СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:
« Щоб не тільки про це говорила влада, мені цікаво чути думку молоді, бо сьогоднішня молодь – це завтрашнє майбутнє, і вам тут жити, а ще це завжди креатин, завжди максималізм, нову ідеї, нам потрібно постійно чути ваші пропозиції, що в місті варто змінити»
Вуличний університет – унікальна українська програма, хоча і не нова. Так шукав істину з студентами просто неба ще Сократ. Кілька років тому цю традицію зробили соціальним проектом. У Тернополі Вуличний університет вже прочитав до десятка лекції.
Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Тернополя та області.