28 квітня в Тернополі можуть бути провокації

Автор:     Опубліковано: 23 Квітня 2014 о 18:34    470 переглядів

 

Знову разом. Міліція, місцева самооборона та Автомайдан вдруге об’єднуються. Патрулюватимуть місто цілодобово з 28-го квітня, бо саме тоді чекають хвилю провокацій.

Про сценарій заворушень у Львові, Франківську та Тернополі кілька тижнів тому, на своїй сторінці у фейсбуці, розповів нардеп Геннадій  Москаль. 28 квітня, у день створення дивізії СС «Галичина» Західну Україну планують показати, як неонацистську. Для цього підготовані люди організовуватимуть марші центром міста з закликами до поділу України.

 ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК,  начальник обласної міліції

« Є інформація, що готуються якісь провокації, щоб показати, що Галичина, зробити таку картинку для ЗМІ російських, що якісь протистояння є, щоб спровокувати ситуації».

Ті хто провокуватиме – не українці. За словами народного депутата, на Західну Україну вже приїхало близько тисячі підготованих російськими спецслужбами осіб. Їхали поодинці, як туристи. В міліції просять, якщо біля вас нещодавно поселилась підозріла людина – повідомте.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК,  начальник обласної міліції

« Звертати увагу хто проживає, переміщення людей, якщо десь з’являються невідомі або ті, хто викликає підозру – негайно інформувати дільничного інспектора чи районний відділ міліції, щоб ми оперативно виїхали і з’ясували мету перебування”.

28 квітня правоохоронці разом з активістами, самообороною, Автомайданом і навіть священиками – охоронятимуть місто разом. Посилено працюватимуть і на травневі свята.

залишіть коментар