Будівництво у парку Національного Відродження зупинили

Автор:     Опубліковано: 30 Квітня 2014 о 21:10    372 переглядів

Готелю в парку Національного Відродження поки не буде. Будівництво, яке за один день вже встигло наробити чимало галасу, призупинили.

Міський голова Тернополя Сергій Надал запевняє: у таких справах варто врахувати думку громадськості. Невдовзі у міській раді мають намір розпочати роботу над комплексною програмою «Парки Тернополя». До її розробки обіцяють залучити і громадських активістів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ця програма має мати окремий розділ, який буде стосуватися створення, будівництва або розміщення будь-яких об’єктів на території парків, коло парків, або в зеленій зоні, яка знаходиться поруч з ними. Враховуючи суспільний резонанс, обов’язково повинна бути врахована думка громади стосовно розміщення цих об’єктів».

Що стосується будівництва у парку Національного Відродження, то його наразі призупинили. Нагадаємо, на асфальтованому майданчику зі сторони вулиці 15 Квітня мали намір розпочати зведення готелю із закладом громадського харчування. Ділянка, як пояснили в міськраді, парку не належить, а дозвіл на будівництво існує вже другий рік. Однак зараз, кажуть в мерії, таке рішення все ж вирішили переглянути.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Зараз міською радою вжиті всі заходи, і в юридичній площині, для того, щоб зупинити проведення будь-якого будівництва там. Хоча це створює певні труднощі. Я думаю, що ми знайдем юридичний шлях, як з цієї ситуації вийти. Даний об’єкт, так само, як і інші, мають пройти обговорення і узгодження з громадськістю. Оскільки по таких територіях не можна приймати рішення зараз виключно в площині дотримання законності земельного законодавства чи містобудівного законодавства».

Відтак, що робитимуть з ділянкою, вирішать після громадських слухань. До того часу на майданчику обіцяють нічого не зводити,  а ділянку – повернути до попереднього вигляду.

 

залишіть коментар