Через прибирання міста ледь не побилися

Автор:     Опубліковано: 10 Квітня 2014 о 18:15    303 переглядів

Цього ранку в управлінні житлово-комунального господарства тендерний комітет мав відкрити пропозиції на прибирання міста. На заваді чиновникам стали представники КП МШЕД. Саме підприємство участі в тендері брати не може через борги. Відтак, у кабінеті начальника управління і, разом з тим, голови тендерного комітету Миколи Лесіва люди вимагали відкласти проведення конкурсу. На підтримку працівників комунального підприємства прийшли самооборонці, представники УНА-УНСО та громадські активісти. Сумніви в людей викликала і чесність проведення тендеру. Пристрасті вирували неабиякі.

ІВАН КОВАЛИК, комендант обласного Штабу Самооборони Майдану:

«Ви даєте вказівку. Ви проводите тендер і виграє той, кому ви надаєте на це право».

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник міського управління ЖКГ:

«Всі цифри, всі документи є в тендерному комітеті. Все».

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Шановне панство. Дивіться. Давайте зробимо дуже просто. Збереться тендерний комітет, ми всіх запрошуємо, ми відкриті, проблеми ніякої немає. Всі сідаєм разом, дивимся, хто подав на тендерний комітет, дивимся документи».

Відкладати тендер посадовці відмовилися.  Натомість, люди почали вимагати, щоб Микола Лесів та його заступник Олег Соколовський написали заяви на звільнення з посад.

ІВАН КОВАЛИК, комендант обласного Штабу Самооборони Майдану:

«Якщо ви не забезпечите те, щоб наша тернопільська громада прибирала наше місто, якщо ви це не можете забезпечити, в вас є ручка, є листочок паперу, пишіть цю заяву, нехай прийде та людина, яка зробить добро для нашого міста».

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник міського управління ЖКГ:

 «Я ще раз підкреслюю для всіх вас: на роботу мене прийняв міський голова. І міський голова може мене звільнити».

«Взагалі, закрити то госжитуправління, воно взагалі нічо не робить. Що ви робите?»

В ході протистояння до одного з присутніх навіть приїхали медики – в захисника МШЕДівців піднявся тиск. Згодом «буря» трохи стихла. Комунальники пообіцяли залишатися в управлінні стільки, скільки буде потрібно. Втім, пізніше тендерний комітет таки розпочав свою роботу. Як повідомили в управлінні житлово-комунального господарства, пропозиції три. За можливість прибирати місто боротиметься комунальне підприємство «Міськшляхрембуд» та 2 приватники: вже відомий «ТернопільКомуналСервіс» та «АВАКС ПРОФ».

залишіть коментар