Діти знають, як покращити життя країни

Автор:     Опубліковано: 10 Квітня 2014 о 18:18    266 переглядів

 

Серйозні теми дитячими устами. Школярі знають, як вийти з нинішньої ситуації в країні. Кажуть – починати треба з маленьких міст та з себе особисто. Сьогодні в Тернополі – Міжнародний дитячий правовий форум.

ЮЛЯ:

« Я бачу вихід з цієї ситуації, щоб помінялись ми і наша влада, влада, щоб взялась за країну і більше її не розкрадала»

 ОЛЯ:

« Про те, що ми проти війни, не хочемо, щоб вона була, хочемо, щоб був мир, а ми були всі разом і були в єднанні»

ІРА:

« Треба починати з себе, бути чесними зі всіма і творити добро»

Ті хто допомагав проекти розробляти кажуть – цьогоріч діти максимум активні. Все це через події соціальні і політичні, які переживає Україна сьогодні. Серед десятків презентацій – обговорення економіки, освіти, самоврядування та прав людини. Всі ці серйозні теми – дитячого авторства.

НАТАЛЯ БІЛОУС, педагог-організатор 2-ї школи:

“Щодо учнівського самоврядування, гарні проекти, щодо правової освіти, розумієте – голос дитячий мусить бути почутим і викладачів, і  голос всіх тих хто прагне об’єднати Україну”.

Такий форум у Тернополі вже всьоме. Першого разу пропозиції дітей у такому форматі слухали після Помаранчевої Революції.  Автор ідеї, пані Інна каже – держава стане успішною тоді, коли буде чути кожного, навіть найменшого.

ІННА ІВАНЮК, засновниця форуму:

” Знаєте, кожна держава, яка добре дбає про своє майбутнє покоління – вона буде успішною. Ми не повинні принижувати думку маленьких громадян, бо іноді вони на свій прямий, ще не скалічений політичними амбіціями розум – пропонують дуже цікаві виходи з ситуації”

По завершенню, найактуальніші дитячі пропозиції відправлять центральній владі. Кажуть, після останніх подій їх стовідсотково повинні розглянути фахівці найвищого рангу.

залишіть коментар