До кладовища, поблизу львівської траси, їздитиме маршрутка

Автор:     Опубліковано: 11 Квітня 2014 о 18:22    316 переглядів

Аби прибрати незаконні об’єкти торгівлі у Тернополі, підприємцям дали 10 днів. Якщо вони цього не зроблять, 1 травня споруди демонтує міська рада. Так вирішив виконком. Окрім демонтажу незаконних об’єктів торгівлі, на засіданні виконкому вирішили взятись і за тернопільських рекламщиків, які боргують місту.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Прийнято рішення на скасування дозволів зовнішньої реклами. Мова йде про суб’єктів господарювання, які мають заборгованість по оплаті до бюджету за розміщення реклами на укладених договорах. Відповідно прийнято рішення про скасування дозволів і демонтаж зовнішніх рекламних конструкцій».

Також, через низьку зарплату працівників, деяким місцевим підприємцям не дали дозволу на нічну торгівлю.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Сьогодні заробітна плата середня становить 2600 грн. В даних суб’єктів господарювання становить або нижче мінімальної, або на рівні мінімальної. При чому це все заклади громадського харчування, які хочуть працювати цілодобово. Зрозуміло, що зарплата або не  показується, або повністю не оплачується, а оплачується в конвертах, або оплачується взагалі нижче встановленої законом норми».

Крім того, до вже існуючого списку додали ще 5 прибудинкових територій та дитмайданчиків, які цьогоріч відремонтують. А ще затвердили новий маршрут. 32-й автобус курсуватиме від зупинки «Гетьмана Мазепи» до нового кладовища, поблизу львівської траси.  Раніше громадським транспортом дістатися туди тернополяни змоги не мали.

залишіть коментар