Два дні у більшості мікрорайонів Тернополя не буде води

Автор:     Опубліковано: 3 Квітня 2014 о 21:33    402 переглядів

Протягом двох днів у більшості мікрорайонів міста не буде води. 9 та 10 квітня водопостачання частково припинять – через планове промивання водопровідних мереж.

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»:

«Ми маємо подачу води в місто Тернопіль з двох водозаборів. І 9 квітня буде проведена зупинка водопровідно-насосної станції, яка забезпечує основну подачу води на місто, це десь приблизно 75-80%. Мова йде про водонапірну насосну станцію третього підйому, що знаходиться на вулиці 15 квітня. Саме звідти вода потрапляє на основні мікрорайони міста. Це «Сонячний», «Аляска», масив «Східний», район вулиці Микулинецької, «Дружба», «Кутківці» і ряд суміжних мікрорайонів».

Тому з водою залишаться лише мешканці центральної частини міста, мікрорайонів «Новий Світ» та «Промисловий».

Наразі, розповідають у водоканалі, промивають резервуари чистої води. Запевняють: очистку проводять поетапно, тому споживачі цього майже не відчувають.

ЛЕОНІД МЕНТУХ, начальник відділу водопровідних насосних станцій КП «Тернопільводоканал»:

«Проблема в тому, що ми не маємо станції очистки води. І наші резервуари, об’ємом загальним 30 тисяч метрів кубічних, виконують роль відстійників. Тобто основна маса окису заліза осідає на дно резервуарів».

Наступний етап – промивання водопровідних мереж у місті. Власне, він і передбачає зупинку роботи насосних станцій.

Відтак, тернополянам радять заздалегідь зробити запаси води. Також у «Тернопільводоканалі» нагадують, що є і колонки-качалки. Їх перелік можна буде знайти на сайті комунального підприємства. 10 квітня подекуди буде з’являтися вода з підвищеним рівнем хлору, тому використовувати її радять лише для технічних цілей.

Додамо, промивати мережі, завдяки яким вода потрапляє в іншу частину міста, мають намір орієнтовно в кінці квітня-першій половині травня.

 

залишіть коментар