Екс-очільник обласного УМВС розповів про міліцейське «закулісся»

Автор:     Опубліковано: 5 Квітня 2014 о 08:46    312 переглядів

Своїм баченням кадрової політики в теперішніх реаліях екс-очільник тернопільської міліції Віталій Максимов поділився після сьогоднішнього пікету під її стінами. На його думку, навести лад на фоні ситуації в країні та недовіри населення до правоохоронних органів, можуть лише професіонали своєї справи. Відтак, саме такі люди повинні очолити міністерства внутрішніх справ та оборони, а також Службу безпеки України. Наша держава, як переконаний Віталій Максимов, ще не «доросла» до цивільного міністра.

ВІТАЛІЙ МАКСИМОВ, генерал-лейтенант міліції у відставці:

«Мені здається, треба було, по-перше, поставити на посаду такого кризового менеджера, професіонала, який зможе, зміг би оперативно навести лад в системі МВС».

В першу чергу, каже Віталій Максимов, це стосується кадрових питань. На думку генерала, на будь-яку посаду в системі МВС має бути призначена людина, що відповідає 4-ом критеріям. Окрім вже згаданого професіоналізму, це повинен бути кандидат, який не працював у режимі Януковича.

ВІТАЛІЙ МАКСИМОВ, генерал-лейтенант міліції у відставці:

«Я впевнений, що всі керівники, заступники були заангажовані, заполітизовані і забізнесовані. Всі вони платили, це 100%.

Два роки назад десь приблизно, на початку 12 року, до мене підходили певні особи і пропонували мені посаду за 350 тисяч. Думаю, що не гривень, ви розумієте. Доларів».

Обов’язково, переконаний екс-головний міліціонер області, потрібно врахувати громадську позицію кандидата – чи він виконував злочинні накази, чи відстоював Майдан. Варто перевірити також, чи не задіяна особа у якихось корупційних схемах. Хто ж гідний зайняти місце очільника обласного управління внутрішніх справ, Віталій Максимов, який, до слова, висувався на цю посаду одразу в двох областях – Тернопільській і Львівській, прямо не сказав.

 

залишіть коментар