Фаєр-шоу від фанатів, рівна гра та перемога «Ниви» над «Буковиною» 1:0

Автор:     Опубліковано: 18 Квітня 2014 о 18:13    261 переглядів

Фаєр-шоу від фанатів, рівна гра, та перемога господарів. Так коротко можна охарактеризувати вчорашній матч тернопільської «Ниви» з чернівецькою «Буковиною». Детальний перебіг матчу від Тараса Бурака. Тернопільська «Нива» у протистоянні з чернівецькою «Буковиною», яка відстає від «жовто-зелених» всього лиш на 4 очки, показала на що спроможна. Під час першого тайму крім футболу глядачі також спостерігали за фаєр-шоу, яке влаштували фанати гостей поля.  Після свистка арбітра на перерву, команди зайшли в роздягальну при нічийному рахунку 0:0. У другій половині матчу господарям поля вдалося пробити оборону воріт суперника. Матч завершився з мінімальною, проте такою потрібною «Ниві» перемогою 1:0. Адже за грою «жовто-зелених» спостерігав потенційний спонсор команди. Головний тренер «Буковини» каже, на результат вплинули вболівальники та проблеми у складі команди.

ЮРІЙ ГІЙ, головний тренер ФК «Буковина» (Чернівці):

 «Антураж стадіону впливає на гравців. Особливо це не озброєним оком було видно в першому таймі. Тому, що та кількість браку, яку ми допустили сьогодні, вона неприпустима для гравців Першої ліги. Ну, в принципі, це наші проблеми. Тому, що все-таки і перед грою в нас з захисною ланкою були проблеми. Сьогодні 2 основні гравці пропускали гру, тому прийшлось певною мірою перебудовувати склад».

Наставник «Ниви» Богдан Самардак не приховував задоволення від результату гри. Незважаючи на фінансові проблеми клубу та можливості припинення існування «жовто-зелених», футболісти змогли зробити передсвятковий подарунок своєму вболівальнику, каже коуч тернополян.

БОГДАН САМАРДАК, в.о. головного тренера ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Я думаю, що напередодні великого свята «Нива» (Тернопіль) зробила, вся команда і всі хто біля неї, велике свято. Не дивлячись на ті труднощі, які в нас були з поїздкою в Краматорськ з приїздом. Ну я не жаліюсь. Які проблеми, вам не треба їх знати і не треба. Я знову ж, буду повторювати довго і довго, дуже вдячний футболістам. Бо я не сумніваюся, що в нас дуже професійний колектив,  який не дивлячись ні на що робить майже неможливе, а може й неможливе».

Згідно календаря наступна гра «жовто-зелених» відбудеться у Армянську, що у Криму з місцевою командою «Титан». Незважаючи на те, що відбувається на півострові, «Нива», якщо команда продовжить існувати на гру поїде. Адже 3 очки у активі тернополян вкрай необхідні. Матч заплановано на 27 квітня.

залишіть коментар