Футбол – це також гроші і борги

Автор:     Опубліковано: 2 Квітня 2014 о 19:18    368 переглядів

Футбол – це також гроші і борги. У цьому переконує колишній тренер «Ниви» Ігор Яворський, який віднедавна з командою більше не працює. Екс-наставнику, як і футболістам, що залишили клуб, керівництво «жовто-зелених» до цього часу не заплатило грошей.  Від початку другого кола Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги, тернопільську «Ниву» до матчів готує виконувач обов’язків головного тренера Богдан Самардак. Ігор Яворський, який займався футболістами з 2012 року,  команду покинув. Проте, грошей за виконану роботу екс-наставник клубу ще не отримав.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, екс-головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Автанділ Мамійович говорив, що 2-3 дня пройде і ми сядем за стіл переговорів. Тому, що футбольний клуб «Нива» має певні борги переді мною. Поки що я не звертався в «Палату спорів» по цьому питанні, тому що чекав дзвінка від власників клубу, щоб вони погасили борги, які мають переді мною. Ну, я так зрозумів, що вони цього не збираються робити і не збираються спілкуватись. Тому, мені прийдеться, точно так само, як тим футболістам, які пішли з клубу, звертатись мабуть в «Палату спорів» для того, щоб вирішити своє питання особисте. Те, що стосується заборгованості переді мною».

Суму заборгованості клубу, Ігор Яворський, не оголошує. Але каже,  якщо ситуація не врегулюється найближчим часом, вимагатиме грошей, які передбачені контрактом.   

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, екс-головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Я прошу заробітну плату за той час, що я працював. А вона складає п’ятимісячну заробітну плату. І ще раз кажу, якщо найближчі дні вони зі мною не зв’яжуться, я прямо кажу, буду вимагати компенсації до кінця свого контракту. А контракт в мене закінчується 30 червня 2015 року. Якщо ми нормальні люди, якщо ми живемо в правовій державі, якщо ми дотримуємося букви закону, то всі хто працює – ті всі люди, які сьогодні володіють клубом, вони повинні розуміти, що вони несуть пряму відповідальність перед головним тренером і перед тими футболістами, яким вони заборгували ».

Як цю ситуацію бачить керівництво «Ниви»? Чого очікувати від команди «жовто-зелених» у другому колі чемпіонату? І які завдання ставлять перед гравцями – дізнаєтесь завтра одразу після випуску новин у програмі «Про важливе». Гість студії – президент футбольного клубу «Нива» Автанділ Мдінарадзе.

залишіть коментар