«Гай Небесної сотні» посадили у парку «Національного відродження»

Автор:     Опубліковано: 14 Квітня 2014 о 18:03    225 переглядів

Сотня катальп у вигляді цифри сто. Міські чиновники посадили у парку «Національного Відродження» гай присвячений вбитим під час революції у Києві українцям. На місці смерек, які не так давно зрізали у парку «Національного Відродження», ростимуть катальпи. Сотню цих дерев висадили в пам’ять про героїв-революціонерів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Ще в березні ми задекларували, що такий  «Гай Небесної сотні» буде висаджено. Вибрали це місце, оскільки це територія парку. Попередньо тут було зрізано близько 46 дерев. Люди переживали чи не буде якоїсь забудови. І власне це територія, яка може вмістити сотню дерев. Тому, саме тут було прийнято рішення висадити «Гай Небесної сотні» у формі цифри 100 з двома захисними рядами».

Привезли сотню катальпи із Кременецького лісництва. Одне деревце обійшлося бюджету міста у 80 гривень. Вже через місяць, кажуть комунальники «Гай Небесної сотні» почне зеленіти.

ВАСИЛЬ РОМАНЮК, директор КП «Обєднання парків, культури і відпочинку у м. Тернополі»:

 «Якщо воно починає зеленіти, вже через місяць часу вже можна буде впізнати цифру 100 повністю, як має бути. Тільки зі сторони проспекту Злуки буде видно досить нормально ».

Як зазначив Сергій Надал, в подальшому тут відбуватимуться заходи присвячені хлопцям, які віддали своє життя у революційному Києві на Інститутській.

залишіть коментар