Гала-концерт замість конкурсу «Я там, де є благословіння» відбувся у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 14 Квітня 2014 о 18:01    328 переглядів

Через останні події в Україні IV європейський фестиваль духовної пісні «Я там, де є благословіння» змінив формат. Цьогоріч журі у залі не було. Колективи-переможці попередніх років фестивалю для шанувальників пісень  релігійної тематики влаштували гала-концерт конкурсу. Захід, що відбувся називати підсумком за період існування не можна через те, що не всі з нагороджених змогли приїхати у Тернопіль.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Нажаль, сьогодні не змогли приїхати всі переможці. Тому він не може бути таким підсумком. Але зібрались сьогодні ті переможці, які були попередньо визнані. І вони зможуть сьогодні зробити хоч щось для того, щоб дати людям можливість трошки відпочити від щоденних проблем, від буденних проблем. І в свято вербної неділі насолодитися духовною піснею».

Навіть у такий складний для країни час, не варто забувати про духовну пісню. Під час заходу присутні у залі, разом із конкурсантами-переможцями на сцені молилися за Україну.

ОЛЕКСАНДР СМИК, начальник управління культури і мистецтв міськради:

  «Пісня в свята перед пасхальні свята – це є елемент очищення. І дуже важливо було зберегти фестиваль, який досяг певного рівня. І фестиваль, який власне став візиткою для міста».

Наступного року, каже Олександр Смик, при умові спокою в Україні, фестиваль відновить своє конкурсне русло. Вже у 2015, при сприятливих умовах, у Тернополі знову заспівають духовні пісні колективи з різних країн світу.

залишіть коментар