Господарський суд з головою. Апеляційний наразі без

Автор:     Опубліковано: 17 Квітня 2014 о 18:13    306 переглядів

Сьогодні Тернопільські обласні господарський та адміністративний суди намагались отримати нових голів. Одному із
держаних органів вдалося отримати нового очільника, іншому ні. Як все відбувалося – далі.

У присутності громади міста сьогодні обирали голів адміністративного та апеляційного судів. Активні мешканці, які були присутні на засіданнях висловили свої думки щодо роботи Феміди за останніх 6 місяців.

ВІКТОР МАРТИНЮК, активіст:

 «В громадськості є більше запитань і претензій не стільки до господарського суду в нас на теренах області до вашого суду. Скільки окружного адміністративного суду. Адже той суд приймав рішення про обмеження проводити нам мирні зібрання, акції, походи і так далі».

СЕРГІЙ ЛІСОВИЙ, голова обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану:

 «Я би просив, щоби шановних суддів, щоб сьогодні ваші збори відбулися. І дійсно, щоб всі люди, які мають працювати на посадах були сьогодні обрані ».

У господарському суді тривалий проміжок часу не могли визначитись з порядком денним. Врешті, узгодивши режим роботи, приступили до виборів голови. Висуванець на посаду очільника був один, тому після нетривалого таємного голосування та підрахунку бюлетенів голова засідання вже міг вітати нового голову суду.

МИКОЛА ПІВТОРАК, голова засідання Тернопільського обласного Господарського суду:

 «Дозвольте від свого імені і від імені колективу і присутніх поздоровити Сергія Григоровича з обранням його на посаду голови Господарського суду Тернопільської області».

В свою чергу новообраний суддя пообіцяв сумлінно виконувати свої повноваження.

СЕРГІЙ СТОПНИК, голова Тернопільського обласного Господарського суду:

 «Я вам дякую ще раз. Буду працювати, щоб ви були мною задоволені і суспільство також».

Якщо ж господарський суд обрав голову, то у апеляційному з цим процесом виникла проблема. З 40 присутніх представників Феміди, кандидатів було аж троє. Один з них, під час обговорення регламенту, зняв свою кандидатуру з виборів.

МИКОЛА КРУКЕВИЧ, екс-кандидат на посаду голови Тернопільського обласного Апеляційного суду:

 «Оцінивши ситуацію, порахувавши, що інші вже працювали на цій посаді. Вже маючи досвід роботи, я свою кандидатуру знімаю».

Узгодивши подальшу процедуру виборчого процесу всі 40 суддів волевиявились. Голоси на підтримку 2 кандидатів розділились. За одного із них колеги віддали 20 голосів, за іншого 19. Один із представників Феміди не підтримав жодного з кандидатів. Зважаючи на регламент виборів голови Апеляційного суду, переможця не визначено, оскільки його мала б підтримати більшість із присутніх на голосуванні. Таким чином по завершенні Великодніх свят представники Феміди знову візьмуться за виборчий процес.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!