Гральні клуби в Тернополі таки закривають

Автор:     Опубліковано: 24 Квітня 2014 о 19:02    183 переглядів

 

 Продовження історії з гральним бізнесом. Активісти за останніх кілька місяців взялись за закриття подібних клубів в Тернополі. Сюжети з рейдами ми показували неодноразово. Тепер про те, чи зникнуть гральні автомати відзвітувала міліція.

Від початку цього року відкрили вісім кримінальних справ, кажуть у міліції. Забрали 16 гральних автоматів і 21 комп’ютер, через програми яких люди програвали гроші. Розпочали активно викривати гральні клуби місцеві активісти, мало не щотижня влаштовували рейди.

 

В міліції кажуть – будь-які ігри, де робили ставки – кримінал. Ще гіршою стає ситуація для власників подібних клубів – коли пускають грати неповнолітніх.

ВІТАЛІЙ ГАТАНЮК, начальник сектору УДСБЕЗ в області:

“Азартна гра, це будь-яка гра, основною умовою якої є внесення гравцем грошових коштів, в тому числі через систему електронних платежів, з можливістю отримати виграш або без такого. Тому тут законодавець і не розмежовує, яка гра це може бути – карти, кеглі, більярд, комп’ютери чи гральні автомати“.

Проте є одне але. Якщо з гральними автоматами все зрозуміло, то лотереї зазвичай заводили активістів в глухий кут. Ліцензії на їхню діяльність вже не діють, але за законом – грати далі можна.

ВІТАЛІЙ ГАТАНЮК, начальник сектору УДСБЕЗ в області:

Оператори мають право здійснювати діяльність на основі старих ліцензій на основі до вступу в дію нових правових актів, їх на даний час немає, тому виходимо з тим, що діяльність вони здійснювати можуть “

Закрити всі протизаконні гральні клуби вже дало доручення Міністерство внутрішніх справ. Активісти ж обіцяють – і надалі робитимуть все можливе, щоб міліція мала підстави карати правопорушників.

 

залишіть коментар