Гривні вистачить на всіх

Автор:     Опубліковано: 16 Квітня 2014 о 18:17    309 переглядів

За останніх декілька тижнів в Україні спостерігався значний ріст курсу іноземної валюти. Проте, вже кілька днів долар та євро падає по відношенню до гривні. Тому мешканці області масово почали обмінювати закордонні гроші на вітчизняні. Чи вистачає держаної валюти у обмінниках та яку ситуацію з курсом долара очікувати вже найближчим часом дізнавалась наша знімальна група.

В момент, коли долар почав падати у ціні, люди масово понесли його в обмінники повідомляють Інтернет-видання. Проте у Тернополі, як нам вдалось дізнатись, ажіотажу за останні дні не спостерігають.

ОКСАНА, працівник одного з пунктів обміну валют:

«Не було такого масового напливу людей. Звичайний день. – А коштів достатньо? – Так, звичайно. Достатньо коштів».

Керуючий Тернопільською філією одного із банків закликає мешканців області не робити різких рухів щодо обміну валюти. Гривні вистачить на всіх.

МАКСИМ ПАВЛОВ, керуючий Тернопільською філією одного з банків:

«Насправді я закликаю не робити ажіотажу. Як зараз всі люди, які хотіли отримати валюту її отримали. Просто не всі одразу, а по-черзі, так само і гривню. Вчора ми виплатили велику кількість гривень, так само і зараз ми маємо великий запас гривні, і на сьогодні. і на наступні дні. Гривні вистачає, як було і доларів, так само гривні вистачає на всіх. Єдиний момент, що просто не всі встигнуть це зробити в один день».

Якщо таки виникла потреба здати валюту, а в обмінниках гривні немає, банкір пропонує наступне.

МАКСИМ ПАВЛОВ, керуючий Тернопільською філією одного з банків:

«Зараз ніхто не приходить за доларами. Зараз всі хочуть здавати. Так само всі приходять за гривнями. То відповідно можна зробити, навіть якщо вони закінчилися, зробіть валютообмінку і покладіть ці гроші – хай вам їх виплатять на картку, а не готівкою. Принаймні ви обмінку зробите сьогоднішнім днем – зафіксуєте по сьогоднішньому курсу. А навіть якщо в цьому відділенні немає гривні, то візьмете у цьому відділенні завтра, або в кінці-кінців знімете в банкоматі, або знімете протягом пару днів».

Зважаючи на позицію Нацбанку Максим Павлов прогнозує подальше падіння долара.

МАКСИМ ПАВЛОВ, керуючий Тернопільською філією одного з банків:

«Якщо брати до уваги ті моменти – позицію Національного банку, якщо розуміти позицію нашого уряду, якщо розуміти ті прогнози які є, то найбільш ймовірно, що долар і надалі буде падати. Десь орієнтовно очікується, планується долар на рівні 10-11 ».

Ще одним із варіантів, збереження, або навіть грошової вигоди, при стрибку курсу валют, банкір радить ставити гроші на депозит. В такому випадку можна не тільки зберегти свої заощадження, а ще й вийти у плюс.

залишіть коментар