Євромайданівці проходять реабілітацію

Автор:     Опубліковано: 2 Квітня 2014 о 19:26    379 переглядів

З козацьким чубом та в синьо-жовтому спортивному одязі євромайданівець Ігор, навіть під час реабілітації, не може не стежити через телевізор та Інтернет за тим, що діється в Україні. Страшні картини столичних боїв і досі не виходять у нього з голови. А в санаторії він уже більше трьох тижнів.

ІГОР, євромайданівець:

 «Постійно паморочиться в голові. Постійно ті думки, той майдан. Постійно згадую собі. Все на моїх очах було. Троє дівчат тернопільських зі мною були. Так само вони зараз є в Тернополі».

До революції Ігор працював у Тернополі таксистом. Після Майдану, каже чоловік, зовсім по-іншому сприймає життя. Наразі новій владі він не довіряє. А тому, каже, як тільки закінчить лікування, знову поїде у Київ. Там залишилися його хлопці – на Євромайдані він був сотником «Диких».

ІГОР, євромайданівець:

«Я без своїх хлопців не можу бути. Майдан дуже багато зближує людей і змінює людей».

На майдані Ігор пробув три з половиною місяці, в тому числі і під час найстрашніших боїв. А коли повернувся додому, проблеми зі здоров’ям дали про себе знати.

ІГОР, євромайданівець:

 «Мене контузило. І дуже отруєння сильне було чадними газами».

Відновлювати сили Ігорю допомагають в санаторії-профілакторії «Червона Калина» Тернопільського медуніверситету. Він лікуванням задоволений. Каже, тут про нього турбуються.

ВІКТОР СОКОЛЬВАК, головний лікар санаторію-профілакторію  НОК «Червона Калина» ТДМУ:

«Виконуєм ті рекомендації, які допоможуть їм прискорити одужання і скоротити термін їхньої реабілітації».

У цьому ж сатанорії-профілакторії, окрім Ігоря, проходили реабілітацію ще чотири євромайданівці.

залишіть коментар