Кращі акушери-гінекологи обмінювалися досвідом у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 4 Квітня 2014 о 14:08    388 переглядів

Безпліддя та патології новонароджених – сьогодні, на жаль, не рідкість. Проте медицина не припиняє шукати нові підходи, щоб хоч трохи зменшити кількість цих захворювань. Над розробкою традиційних та новітніх методів у лікуванні сьогодні працює чимало акушерів-гінекологів.

ТЕТЯНА ТАТАРЧУК, заступник директора Інституту педіатрії, акушерства і гінекології академії наук України:

«Міома молодшає, тому що ранній початок статевого життя, раннє інфікування, і дуже багато факторів, які призводять до розвитку цієї патології в молодому віці, а з іншого боку – соціальні фактори, які впливають на наше населення».

ВОЛОДИМИР МЕДВЕДЬ, керівник відділу внутрішньої патології вагітних Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АНУ:

«Кардіохірургія в усьому світі і, на щастя, в Україні дуже бурхливо розвивається і вона досягла надзвичайно великих успіхів. Це дало можливість тим жінкам, яким учора, або позавчора була недоступною вагітність і материнство, сьогодні стати вагітними і народити».

Проте здорова мама – це не завжди здорова малеча. Щоби плід також народився без проблем, медики підтримують його і в утробі матері, і при пологах.

 СВІТЛАНА ЖУК, завкаф. акушерства і гінекології медицини плоду Київської національної академії післядипломної освіти:

«Часто буває, що жінка вагітна здорова, але страждає внутрішньоутробна дитина. І тоді пацієнтом автоматично стає дитина внутрішньоутробна. В зв’язку з тим, що дуже багато вад розвитку, ми коректуємо вади розвитку, які сумісні з життям, внутрішньоутробно».

 ЛЕОНІД МАРКІН, завкаф. акушерства та гінекології Львівського медуніверситету ім. Д. Галицького:

«Ми переглядаємо професійні підходи до ведення пологів. Так звані вертикальні пологи і присутність родичів, батьків під час пологів, т.зв. партнерські поголи і багато іншого».

Обмін досвідом між акушерами-гінекологами у нашому місті проводять традиційно напередодні свята Благовіщення. Адже в Тернополі місцева влада зробила цей день також святом очікування дитини. То ж науково-практичні конференції на початку квітня у нас досить символічні.

ОЛЬГА ЯРМОЛЕНКО, заступник начальника відділу охорони здоровя та медичного забезпечення міськради:

«Ми її проводимо для того саме в цей період, щоб по всій Україні рекомендувати шанувати вагітних, пропагувати вагітність. В Японії в цей день вагітним квіти дарують, вагітним – будь-яке. Сприймається з радістю. Для того, щоб якось в свідомості наших людей вкорінити те, що вагітна – це та людина, яка продовжує саме майбутнє нашого народу».

ЛЕОНІД КОВАЛЬЧУК, ректор Тернопільського медуніверситету ім. І. Горбачевського:

«Тільки від нас, і ні від кого іншого залежить, як буде поставлена та чи інша служба, та чи інша спеціальність. І от якраз на таких наукових форумах йде жваве обговорення. При чому воно йде по конкретних патологіях, як потрібно ці патології лікувати, які нові  методи появляються, пропонуються нові методи лікування».

АНАТОЛІЙ ФРАНЧУК, голова Асоціації акушерів і гінекологів Тернопілля:

«Тут виступають науковці України багатьох міст, багатьох навчальних дослідів, науково-дослідних інститутів, навчальних вузів. І вона збагачує рівнем знань, на високому рівні можна надавати допомогу кваліфіковану».

Крім обміну досвідом, українські акушери-гінекологи також ознайомилися з сучасними препаратами, що застосовують як до, так і під час вагітності.

 

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!