Кримська студентка через власні переконання тепер вчитиметься в Тернополі

Автор:     Опубліковано: 5 Квітня 2014 о 08:43    423 переглядів

 

 Таких баянів, купи квітів та прапорів залізничний не бачив давно. Десятки студентів прийшли зустріти нову одногрупницю. Через власні політичні переконання Олена з Ялти переводиться вчитись до Тернополя. Зустрічали дівчину разом з парадом і наші кореспонденти.

 

Олена сама з Запоріжжя, а вчителькою молодших класів планувала бути в Криму. Через власні переконання та бажання залишатись далі українкою, сьогодні переїхала з Ялти до файного.

ОЛЕНА ПЕТРУСЕВИЧ, приїхала з Криму:

” Там не розделяли мои взгляды, говорили иди, едь в свою Украину, если ты за Єдину Україну

Дівчина брала участь у місцевих Євромайданах і  вже тоді стала практично ворогом для колишніх друзів. Коли ж почули, що хоче переїхати на Захід – лякали утисками.

ОЛЕНА ПЕТРУСЕВИЧ, приїхала з Криму:

«Близькі люди тільки за, а інші казали, що мене будуть тут ображати, так как я разговариваю на русском языке, будут меня притеснять»

Все виявилось навпаки – десятки вже нових одногрупників прийшли і зустріти, і поселити, і місто показати. Вітали навіть відомі.

гурт « ТРІОДА»

« Вітаємо на нашій землі, вчіться, живіть, в нас тут дуже хороші люди, думаю ми вам сподобаємось»

Дівчина буде другокурсницею та далі вчитиметься на педагога молодших класів. Залишилось здати лише академ різницю.

ВОЛОДИМИР МІСЬКО, голова профкому студентів:

“Для того, щоб її зарахувати, необхідно скласти академ різницю, є труднощі з документами, ВУЗ  в якому вона вчилась документи не віддає, нам треба буде виготовити копії, але це я думаю, проблема така, з якою ми справимось”.

Нові одногрупники кажуть, готові приймати до себе багатьох, ані мовні, ані політичні питання – справжніх українців роз’єднати не зможуть.

ЮЛЯ, нова одногрупниця:

« Чесно, для нас це не проблема, раді вітати в нас, з радістю приймемо, будем намагатись якнайтісніше поспілкуватись і подружитись»

 

 

залишіть коментар