Кутківці та Пронятин розбудовуватимуть

Автор:     Опубліковано: 29 Квітня 2014 о 17:48    804 переглядів

Останніми роками міськрада взялася за упорядкування забудови Тернополя. Уже розроблена та затверджена містобудівна документація. Сьогодні вона майже готова. Наразі доробляють червоні лінії житлових вулиць. Генплан та план зонування, який розроблений на його основі, у Тернополі уже затверджений, каже начальник міського управління містобудування, архітектури і кадастру. Це за його словами навело лад в забудові Тернополя.

ВАСИЛЬ БЕСАГА, начальник міського управління містобудування, архітектури і кадастру:

 «Саме основне, що він уже більш-менш впорядкував саму забудову, тому що кожна земельна ділянка, має функціональне своє призначення. Якщо людина хоче забудовувати земельну ділянку, а вона призначена для інших цілей він звертається в міську раду. Міська рада тоді вже розглядає і своїм рішенням змінює уже її, наприклад, функціональне призначення».

Василь Бесага каже, впорядковано і забудову центральної частини міста. Її контролює історико-архітектурний план.

ВАСИЛЬ БЕСАГА, начальник міського управління містобудування, архітектури і кадастру:

«Ми вже в принципі можемо визначити і є певні нормативні документи згідно з яких людина, яка реконструює чи забудовує земельну ділянку в центральній частині не тільки звертається в місцевий орган, але й  орган розробника – це Львівський проектний інститут реставрації».

Сьогодні працюють над розробкою та освоєнням нових територій. Зокрема, Кутківців та Пронятина. Коли схему створять – виставлять на розгляд громади.

залишіть коментар