Листи до Криму більше не доходять

Автор:     Опубліковано: 9 Квітня 2014 о 18:11    290 переглядів

 

Листи більше не дійдуть. Крим заборонив будь-які поштові відправлення з материкової України. Люди бідкаються, бо не можуть зв’язатись з рідними. У свою чергу наша пошта запевняє, південні відділення досі вважають українськими та сподіваються, що втрачений зв’язок лише тимчасовий.

На пошті нам кажуть, люди хвилюються, бо відправлені листи приходять назад. Не можуть отримати вісточку і з того боку.

РОКСОЛАНА, працівниця пошти:

« Приходять люди, навіть оплачувати комунальні, кажуть що багато родин в них знаходяться в Криму, Севастополі, хочуть з ними зв’язатися, але на жаль, не дуже це зараз можливо»

Машини з листами і бандеролями на кордоні з півостровом розвернули назад 27-го березня. Директор Кримської пошти повідомив – від сьогодні зв’язки з материковою Україною вони припиняють

ІГОР СЕРДЮК, заступник директора Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта»:

« Був офіційний лист з підписом директора кримської дирекції, щодо відмови в прийманні всіх поштових відправлень, тобто все, що перевозилось транспортом, все повертали за зворотніми адресами, і роздано нашим клієнтам»

Попри те, що кримська сторона зв’язок з Україною не визнає, тут на пошті сподіваються – незручності лише тимчасові. З тим що Крим тепер Росія – не згідні.

ІГОР СЕРДЮК, заступник директора Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта»:

” Термін поки в часі не визначений, але українська частина, в тому числі і пошта не визнає тих подій, які склалися і ми все таки рахуємо, що пошта яка є на територію Криму є українською поштою”

Додамо, вже два тижні  «Укрпошта» пересилає усі відправлення до Криму, як міжнародну пошту через Росію.

залишіть коментар