Маленькі тернополяни тепер вміють створювати писанки

Автор:     Опубліковано: 18 Квітня 2014 о 18:12    494 переглядів

Дітки з 18 садочку разом з мамами вчилися писали писанки. Для них підібрали одну з найлегших технік – крапанку. Перш ніж приступити до праці відповідно до українських традицій  – помолилися. А після цього взялися до роботи.  Дітвора вже знає, що таке писанка, як працювати  з писачком та яким буде їхнє «великоднє яєчко».

Опитування:

«Малюю яйця».

«Я просто собі уявляю свою писанку і малюю».

«Я беру писачок і малюю яєчко».

 «Це таке яйце, то що треба розмальовувати».

 «В мене буде з крапочками синя».

 «Я дуже люблю їсти яйце. Їсти яйця і малювати писанки».

 Усі, як один запевняють, власноруч намальована писанка обов’язково прикрашатиме великодній кошик. Це давнє українське мистецтво дітей наче заворожило, вони чемно сидять та зосереджено ставлять воскові цяточки на яйце. А коли приходить час його фарбувати здивовано розширюють очі. Після купання їхня писанка стає різнокольоровою.

ЛЮДМИЛА САЧУК, вихователь середньої групи ДНЗ №18:

«Вчимося, пригадуємо, як робили наші бабусі, дідусі. І ось вчимо їх розмальовувати писанки, крашанки і цим збагачуємо».

В цій групі вже стало традицією проведення спільних майстер-класів. На них батьки з дітьми разом створюють різноманітні вироби.

ОКСАНА АНТОШКІВ, вихователь-методист ДНЗ №18:

«В нашому садочку відбувається  вкотре вже черговий майстер-клас – це одна із форм роботи з батьками, тому що ми спрямовуємо свою роботу для того, щоб родина і дитячий садочок працювали у взаємодії, у спільності».

ОЛЕСЯ СУЛТАНОВА, мама вихованки ДНЗ №18:

 «Напередодні таких свят ми вирішили зробити діткам приємне, щоб кожен мав писанку. І залучили для цього студентів педагогічного університету, щоб діткам було і цікаво, і  з якимись певними корисними навичками».

Основна мета таких заходів, кажуть у садочку, зробити п’ятирічну малечу щасливою.

залишіть коментар