Маршрутка збила дівчину на пішохідному переході

Автор:     Опубліковано: 14 Квітня 2014 о 18:03    346 переглядів

 

Молоду дівчину на пішохідному переході просто посеред дня збила маршрутка. Після удару авто протягнуло її ще кілька метрів.   На щастя, наразі все добре, серйозних травм лікарі не знайшли, попри це на водія чекає кримінальне розслідування.

Аварія сталась в обід, близько пів третьої. Саме тоді на вулицях студентів та школярів найбільше, бо якраз закінчується навчання. Попри те, що Оксана переходила дорогу біля університету, та ще й по «зебрі» – на швидкості на неї налетіла маршрутка.

“Вона підлетіла і удар був»

« Вона йшла по пішохідному, тог видно зразу, а він бачите, як ішов, а дівчина лежала аж там»

« 5 хв після аварії бачу маршрутка, під заднім колесом дитина, дівчинка лежала, ноги під себе взяла».

Даішники нам розповідають – маршрутка протягнула дівчину ще кілька метрів під колесами. Від удару на авто – побиті фари та бампер. На щастя Оксана залишились жива, та відносно, здорова. На місці лікарі не констатували серйозних травм та переломів.

ВІТАЛІЙ ШМИГЕЛЬ, державтоінспектор:

” От бачите, сліди гальмування, покажіть будь ласка, зараз потерпіла знаходиться в лікарні, попередньо в неї стан задовільний, переломів немає, лікарі оглядають”

Справу перекваліфікують у кримінальну, бо крім явного грубого порушення дорожніх правил – є постраждалі. На місці слідчі шукають водія, обіцяють у першу чергу відвезуть його на медекспертизу. Подальші висновки вже робитиме суд

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи обласного управління ДАІ 

«На даний момент встановлюються всі обставини ДТП, проводяться слідчі дії, щодо водія, все встановить суд, і після того, як пройдуть слідчі дії, будуть всі відомості про причини ДТП»

 

залишіть коментар