Місцева влада «підніматиме» область з допомогою науковців

Автор:     Опубліковано: 3 Квітня 2014 о 21:34    155 переглядів

Щоб Тернопільщина була процвітаючою поділитися своїми розробками  із місцевою владою готові науковці. Як втілювати в життя їх напрацювання, сторони обговорили сьогодні під час круглого столу.

В умовах сьогодення важливо запровадити діалог між  органами влади, місцевого самоврядування та науковими інституціями. У цьому переконаний голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк. Вищі навчальні заклади, вважає посадовець, це саме ті місця, де можна знайти хороші наукові розробки та людей, які мають досвід їх  адаптації до українських реалій.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Наше завдання зараз – інтегрувати усі знання, які в нас є, весь досвід, який є, усі можливості в спільну програму дій. Власне, сьогоднішній круглий стіл – я думаю, що подібні заходи будуть відбуватися і надалі. Це є наш дискусійний майданчик, це є наша площадка для того, щоб ми обмінялися думками і знайшли ті правильні рішення, напрацювання, які будем спільно реалізовувати».

В Тернопільському економічному університеті кажуть: їх науковці мають чим поділитися.

АНДРІЙ КРИСОВАТИЙ, ректор ТНЕУ:

«Були цікаві доповіді і наших науковців, які показували, яким чином розмежувати певні повноваження між центральною владою і регіональними владами, зокрема, мезорівнем, і яким чином закріпити ці повноваження фінансово. Адже нікому не секрет, що наша область є дотаційною. Хоча і з фіскального потенціалу ми бачимо, що в нас набагато більші фінансові можливості. І саме завдання науковців – доказати, що ці наукові розробки є цінними для того, щоб їх впровадити в практику. В практику реформування нашої області».

В облдержадміністрації сподіваються – до спільної роботи заради відродження області в подальшому вдасться залучити й інші навчальні заклади.

 

залишіть коментар