Моряки корвету «Тернопіль» вже хочуть повернутись на службу

Автор:     Опубліковано: 10 Квітня 2014 о 18:17    333 переглядів

 

 Ті, хто охороняв корвет Тернопіль, сьогодні у місті. Моряки кажуть, поки що тут відпочивають. Попри все, окупацію  Криму вважають тимчасовою та мріють повернутись назад на службу.

Олександр – заступник командира. Сам з Бердянська – служив на корветі «Тернопіль». Показує – взяв з собою найнеобхідніше, а поштою отримав  форму. У номері – прапорець військово-морських сил. Розповідає – своїм екіпажем гордиться – більшість з них – залишились вірними Україні.

ОЛЕКСАНДР СЕРДЮК, заступник командира корвету «Тернопіль», капітан 3-ого рангу:

“Більша частина екіпажу залишилась вірна військовій присязі і як би там не було, кожен з нас готовий служити народу України і далі”.

Поруч з Олександром його друг, мічман корвету – Василь. Він  не надто в гуморі. Каже, щасливі, що життю вже нічого не загрожує, проте наразі проблем безліч. Днями дружині повідомили – усі родинні рахунки – заблоковані.

ВАСИЛЬ СЕРЕДА, мічман корвету «Тернопіль»:

” Якщо прописка кримська, то поки  не закінчаться ці всі події – ніхто карточки не розблокує, все заблоковано і те, що ми переїхали сюди ще нічого не міняє”.

Разом з собою вдалось привезти реліквії з корабля. Хлопці кажуть, поки віддали їх на тимчасове зберігання міському голові. Впевнені – найближчим часом і реліквії, і екіпаж повернуться на службу.

Нагадаємо, російські війська захопили корвет «Тернопіль» близько місяця тому, 20-го березня. Минулого тижня півсотні моряків переїхали  на материкову Україну.

залишіть коментар