На 35 мільйонів відремонтують тернопільські дороги цьогоріч

Автор:     Опубліковано: 1 Квітня 2014 о 18:41    256 переглядів

Черга з автомобілів на проспекті Злуки вишикувались сьогодні зранку у напрямку центру Тернополя. Причина – техніка, яка зрізала асфальт з частини дорожнього покриття. У нашому місті готують автошляхи до ремонту. Першочергові ділянки доріг, де найближчим часом, при сприятливій погоді, мали б постелити асфальт визначили у міськраді. Проспект Злуки, вулиці Протасевича та 15 Квітня, а також ділянка шляху, яка веде з вулиць Симоненка та Курбаса на об’їзну –  ремонтуватимуть найшвидше.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду міськради:

«В першу чергу поточним ремонтом будуть проведені роботи на магістральних вулицях з громадським транспортом. А далі вже будуть проводитися роботи в приватних секторах».

Капітальний ремонт буде і на вул. Пушкіна. Також в планах повністю змінити дорожнє покриття, відремонтувати тротуари та встановити ще одну зупинку громадського транспорту на Карпенка. Завершать роботи і на Гайовій, постеливши третій шар асфальту.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Загалом. На проведення капітального, поточного та інших видів робіт в бюджеті передбачено понад 35 млн. грн. ».

Проте, наразі казначейство не пропускає коштів на проведення робіт. Тому міськшляхрембуд шукатиме кошти на придбання матеріалів. Не виключено, що 35 мільйонів гривень буде недостатньо на виконання запланованого. А все через паливо-мастильні матеріали.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду міськради:

 «Практично кожен день піднімаються ціни на паливо-мастильні матеріали. Відповідно збільшується вартість робіт».

Почати стелити асфальт на першочергових ділянках доріг планують вже з кінця цього тижня. Єдине, що може стати на заваді – несприятливі погодні умови, кажуть у міській раді.

залишіть коментар