На Тернопільщині обмежили вилов риби

Автор:     Опубліковано: 3 Квітня 2014 о 09:57    297 переглядів

На Тернопільщині з 1 квітня – нерест. Відповідно, ловити рибу у місцевих річках, ставках чи інших водоймах наразі заборонено. Втім, не всюди. Для любителів порибалити склали перелік місць, де можна це робити – однією вудкою з одним гачком чи спінінгом з берега. У Тернополі такі ділянки є на ставі. Рибалити цьогоріч можна і на водоймах, що у гідропарку «Топільче».

ДЕНИС КОВАЛЬ, завідувач сектору іхтіології та регулювання рибальства Тернопільрибоохорони:

«Були проведені певні заходи щодо вивчення нерестових площ в оцих водоймах. І було прийняте рішення комісією відкрити ці водойми для ловлі водних біоресурсів під час нересту. Також відкрита річка Дністер в межах населених пунктів, тобто, від початкової хати до крайньої хати по нашій області, річка Збруч. Є також і на Касперівській водоймі відведені місця».

Перелік усіх відкритих для риболовлі місць розмістили на сайті Тернопільрибоохорони. Також Денис Коваль зазначає: добовий вилов одним рибалкою не повинен перевищувати 3 кілограмів. Крім того, в установі нагадують: не можна плавати на човнах, крім транзитного проходу чи проходу фарватером. Виключенням є і водний транспорт контролюючих органів.

За порушення правил рибальства, зазначає Денис Коваль, загрожує штраф у розмірі від 52 гривень. Якщо ж воно – грубе, до прикладу, із застосуванням сіток чи електровудок, то сума, відповідно, більша – від 340 гривень.  Діятиме нерестова заборона до 10 червня.

залишіть коментар