Новий скандал через будівництво

Автор:     Опубліковано: 29 Квітня 2014 о 17:51    309 переглядів

 ЮЛЯ МЕДВІДЬ, кореспондент ІНТБ:

« І знову свяряться через будівництво, за цією огорожею, де колись проводили дискотеки, згодом сюди привозили звіринці, тепер хочуть побудувати готель. Люди обурюються, кажуть, таким чином, в них по частинах забираюсь їхнє законне місце для прогулянок. Натомість представники забудівельника запевняють – ця територія вже давно не належить парковій зоні».

Розпочали роботи сьогодні на світанку, кажуть люди. Звичне для них відкрите місце тепер огородили та повісили паспорт, на якому видно – тут буде готель.

НАТАЛІЯ КУЗЬ, громадська активістка:

« Ми подивилися, що вже котлован виритий, техніки було дві машини, одна машина була без знаків всяких»

п. Олександра, мешкає на сусідній вулиці:

” Я прийшла в годині сьомій, трошечки пройтися, побігати по парку, дивлюся що тут пішла гаряча дуже робота, я як людина небайдужа підходжу сюди, питаюся в хлопців, кажуть так і так, буде тут дитяча площадка, звичайно вірити я не можу, не маю ні документів”

На місце викликали міліцію. Ті поки неохоче коментують ситуацію, бо висновків ще не зробили, але кажуть – документи їм привезли. На перший погляд, порушень тут немає.

АНДРІЙ КУЛІНІЧІН, працівник держслужби по боротьбі з економічною злочинністю:

“Ну ви бачите самі, є зараз, якесь проводиться будівництво, починається і все. Зараз іде перевірка документів, більше нічого на даний час не можем пояснити. – Поки що по тому, що видно, документи всі впорядку? – Поки порушень не виявлено»”.

А от ті хто документи привезли – від камер втікають, і називатись не хочуть. Чоловік запевняє, він тут з папкою паперів – випадково.

 « Я нє – А хто? – Просто прохожий – А чому ви з документами? – Дали мені – А ви можете нам розказати і показати, що це за документи? – Ооо..»

 Згодом не на камеру таки розповів, тут справді будує готель, дозвіл на це має вже два місяці. Обіцяє, за територію огорожі не заходитимуть, бо вивішаний поспіхом паспорт – на якому видно що буде тут не маленький готельчик, а цілий комплекс –  насправді дійсності не відповідає.

« 18.02.14 – І коли має бути завершено будівництво? – Через чотири роки – Це буде готель, чи як це правильно? – Готель з закладом громадського харчування –  тільки на цьому місці чи ще десь далі? Тільки тут, за межі не виходимо? – А як такий маленький ? – А ви що думаєте буде такий як на малюнку».

Законність будівництва нам підтверджують у міській раді. Земля ця, хоч і знаходиться між деревами та поруч з атракціонами – вже не парк, а вулиця 15 квітня. Колись планували тут зробити громадський спортмайданчик, але грошей на це не знайшли.

ВАСИЛЬ БЕСАГА, начальник міського управління містобудування, архітектури і кадастру:

« Ця територія, коли робили межі парків, була виведена, вона входить в загальноміські вже землі, місто ви знаєте не має грошей, колись це був спортивний майданчик, видовищний, тепер шукали інвесторів, тут тепер будується невеличкий готельчик, можливо він в цілях для міста буде використовуватись».

Коли людей зібралось більше десятка, роботи таки припинили, автівки з викопаною землею поїхали, а ворота зачинили. В цей момент сюди підійшла молода мама Олеся з синочком Лукою. Каже – щодня тут гуляє з дитиною, впевнена, коли тут побудують комплекс, місця для ігор не залишиться.

ОЛЕСЯ та ЛУКА, щодня гуляють парком:

« Краще зробити площадку, ще додаткову, в нас дуже багато дітей народжується, їм треба десь гуляти, а що оце зробиться площадка, побудується готель, думаю доступу дітям сюди взагалі не буде»

Телеканал ІНТБ стежитиме за перебігом будівництва у парку Національного відродження. Нові подробиці – чекайте у наступних випусках новин.

залишіть коментар