Податківців Тернопільщини перевірили на чесність

Автор:     Опубліковано: 1 Квітня 2014 о 18:43    317 переглядів

Державні служби у Тернополі продовжують перевіряти активісти нашого міста. Цього разу під приціл молодих людей потрапило Головне управління Міндоходів в області. Що стало причиною ревізії та які наслідки перевірки – дивіться далі.  Тернопільських УНА-УНСОвців, мешканець міста повідомив, про те, що звільнені «податківці», виносять з місця роботи не тільки особисті речі, а й техніку. Тому, активісти перевіряли інформацію, зазираючи у автівки, що знаходились поблизу територіального органу Міндоходів. Після огляду транспорту, в якому нічого не знайшли, молодики попрямували у приміщення податкової.

ІГОР СТОРОЖУК, начальник слідчого управління фінансових розслідувань

«- Поступила інформація, що звідси вивозять техніку. Техніку і майно масово.  – Давайте так, я не знаю звідки до вас така інформація поступила. Ви можете зайти. Я Вас знаю, я з Вами спілкувався. От, але без камер, без нічого. Тому що, режимне приміщення. Якщо Ви хочете, ми зараз з Вами пройдемося, подивимось, але тільки через те, що я Вас знаю. – Майте на увазі, якщо ми щось там виявимо… – Давайте йдем, йдем будем дивитися».

Після огляду приміщень та стоянки, представник УНА-УНСО впевнився в тому, що інформація, яку їм надав тернополянин виявилась неправдивою.

ОЛЕКСІЙ СТАНЬКО, представник УНА-УНСО в Тернополі:

 «Мене представники провели повністю по гаражах і по всьому. Тобто, ця інформація не підтвердилася, нажаль. Але добре що так сталося. Це як на мене і до кращого. Тому, що має бути якийсь порядок в державі ».

Ігор Сторожук, в свою чергу, прокоментував дії організації, що займалася перевіркою транспорту на наявність техніки.

ІГОР СТОРОЖУК, начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Тернопільській області:

 «Це вже кажу, нарощування якоїсь незрозумілої ескалації. Ми єдиний правоохоронний орган, який зберіг це приміщення від руйнування. А ви, щось… Не знати, що тут робиться… ».

Представники УНА-УНСО запевнили, що будуть перевіряти будь-яку інформацію про незаконні дії певних осіб чи організацій, яка поступатиме від населення. Також, додає Олексій Станько, якщо виникатиме потреба, до співпраці залучатимуть і міліцію.

залишіть коментар