Поки у Тернополі немає води, комунальники замінюють гідранти і засувки

Автор:     Опубліковано: 9 Квітня 2014 о 18:12    835 переглядів

Поки більшість мікрорайонів Тернополя відрізані від водопостачання, комунальники нашого міста працюють і вночі, і вдень. Вони замінюють деталі мереж. Як це відбувається, знає Тарас Бурак. 9 та 10 квітня, поки триває промивання мереж на «Сонячному», «Дружбі», «Східному», в Кутківцях та Березовиці, саме час замінювати чи ремонтувати деталі під землею. У водоканалі пояснюють, це можна робити лише, коли в трубах немає рідини. Щоправда, за один день, бідкаються в комунальному підприємстві, оновити все і відразу – неможливо.

ГАННА ЗАГОРОДНА, начальник відділу ВКМ КП «Тернопільводоканал»:

«Нам ще багато треба засувок. Якщо в нас засувок є 3 з чимось тисячі, то нам ще багато треба. Нараз можемо поміняти до 20 засувок. Засувка служить для того, що якщо є ліквідація пошкодження чи ремонт мережі, то ми її закриваємо і відсікаємо певну ділянку водопровідної мережі. Тобто може попасти кілька будинків на дану мережу. Чим більше ми поміняємо засувок, чим кращої вони будуть якості, то ми будемо менше відсікати даний участок мережі, якщо є пошкодження».

Крім засувок, на мікрорайонах, де наразі немає води, замінять  близько 10 пожежних гідрантів. Після оновлення, каже Ганна Загородна, вода може витікати на вулиці. Тому тернополянам не варто цього лякатися.

ГАННА ЗАГОРОДНА, начальник відділу ВКМ КП «Тернопільводоканал»:

 «Насосна станція почне працювати і буде самотьоком запускати воду в мережу з підвищеним вмістом хлору. Тобто ця вода простоює цілу ніч, вона буде по мережах, а завтра зранку, з 8:00, ми починаємо випускати цю хлорну воду через випуски і пожежні гідранти. Якщо тернополяни побачать витік води на вулиці – це є планова промивка мереж. Ми випускаємо хлоровану воду».

Як зазначила Ганна Загородна, на мікрорайоні «Новий світ» та в Центрі Тернополя також планують провести такі роботи. Розпочнуть заміну на даних об’єктах після 20 квітня.

залишіть коментар