Скандали навколо забудови на проспекті Злуки, що у Тернополі набирають обертів

Автор:     Опубліковано: 1 Квітня 2014 о 09:58    222 переглядів

Скандали навколо забудови на проспекті Злуки, що у Тернополі, набирають обертів. Сьогодні члени ініціативної групи, разом із представниками забудовника, архітекторами та міською владою обговорювали подальшу долю стадіону на якому тривали  роботи. Зупинити будівельні роботи і повернути футбольне поле у комунальну власність міста, вимагали члени ініціативної групи мешканців проспекту Злуки. Паркан, який виріс навколо футбольного поля – одна із причин занепокоєння мешканців вулиці.

ПАВЛО БРИЧ, член ініціативної групи мешканців проспекту Злуки, 41:

 «На рахунок паркана, вирішити позитивно в плані його демонтажу. Бо якщо ми цього не зробимо то помаленько будівельники дальше будуть продовжувати, як вони кажуть не будівельні роботи. Хоча залучення екскаватора, трактора і людей – це вже будівельні роботи. Вирити яму, поставити багатотонний паркан залізобетонний  – це вже будівельні роботи. На мою думку це будівельні роботи. Хоча, можливо я помиляюсь ».

Забудівник, який вже понад 10 років є власником території каже, що працює на законних підставах. Своєї провини у тому, що відбувається навколо стадіону не бачить.

АНДРІЙ МАТЛА, забудівник:

 «Я коли був на слуханнях міських в кінотеатрі «Перемога», я сказав що ми працюємо в полі закону. Ми не працюємо, так як працювали Щепановський чи інші. І в мане є одне питання: скажіть в чому моя вина. Все. Ми працюємо згідно чинного законодавства. Розумієте, порушень в нас ніяких немає. Поясніть мою вину».

Кілька проектів забудови території, крім високоповерхівок окрім всього іншого передбачають: дитячі ігрові майданчики і кілька футбольних та баскетбольних полів. Проте це не заспокоює стурбованих мешканців.

АНДРІЙ ТКАЧЕНКО, член ініціативної групи мешканців проспекту Злуки, 15:

 «Наша основна вимога: шановна владо, лишіть стадіон мешканцям міста Тернополя. Залишіть його їм. Всі вам зараз і потім скажуть: «дякую» ».

Очільник міста, вислухавши присутніх на круглому столі, запропонував наступне.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Є сьогодні, знаю, маса людей з будинків, які згідні з цим будівництвом. Їхню думку також треба враховувати. Їм не треба битися «стєнка на стєнку» хто сильніший. Правильно? Треба знайти що? Правильно, то що хоче більшість і то зробити. Тому я вам пропоную: маєм тиждень часу. Вони мають можливість щоби опрацювати думку людей. Вони мають можливість передати свої пропозиції  і як врахувати потреби в стадіоні і спортивному майданчику. Ви можете сказати людям гарантовано, що тиждень часу роботи не ведуться. Ми працюємо в цьому напрямку. Якщо ми не досягнемо домовленості, то на другий тиждень будемо думати вже по-іншому. Таке питання, яке готувалося роками, зараз вирішити за годину… Я розумію вас, я розумію їх – людей які вклали гроші. Я розумію ще й потреби міста, яке також має свій інтерес для того, щоб була забезпечена життєдіяльність міста і інфраструктур Тому давайте ми врахуємо всі інтереси разом ».

Наступного разу обговорюватимуть долю забудови на Злуки в середу, 9 квітня.

залишіть коментар