Тепер весь компромат на чиновника – на одному ресурсі

Автор:     Опубліковано: 11 Квітня 2014 о 18:21    257 переглядів

 

 

Не знаєте, де колись працював ваш місцевий чиновник? За які гроші купив авто? Та в яких аферах був помічений – заходьте на  вікіпедію.

Місцеві активісти розробили спеціальний Інтернет-проект, де є повний список усіх держслужбовців України. На  кожного з них є своє «досьє». Його складають з мережевих новин та повідомлень щодо діяльності чиновника.

РУСЛАН САВЧИШИН, співзасновник проекту:

“Це є повна інформація про чиновника, чи про держслужбовця, їх є порядка 9 тисяч на Тернопіллі, і жодна людина не розбирається в них всіх, хто є хто, ми щось трошки знаєм, а це є те місце, де можна прийти і прочитати”.

Це поєднання сучасних технологій та активної громадянської позиції. Дописувачем може стати кожен, від бізнесмена до журналіста. Такий спосіб «познайомити» громадян з тими, хто керує нашим містом – найоб’єктивніший, кажуть координатори.

РУСЛАН САВЧИШИН, співзасновник проекту:

” Ми з свого бачимо, що використавши з одного боку технології, з іншого – якісь новітні підходи, з третього боку – об’єднавши активістів, часто серед яких є журналісти – можемо створити такий ресурс, який буде корисний всім нам”.

У Тернополі до вікі.чиновник наразі долучилось близько десяти активістів, запрошують дописувати місцеву громаду. Додамо, ідею створення подібного ресурсу вже підтримали всеукраїнські журналісти.

залишіть коментар