Тернопільські школи не проживуть без батьківських благодійних внесків

Автор:     Опубліковано: 14 Квітня 2014 о 18:01    251 переглядів

Школи та дитсадки без благодійних батьківських внесків та допомоги меценатів  – не вижили б. Про це заявила начальник міського управління освіти і науки. Щоправда, Ольга Похиляк підкреслила, гроші мають давати ті сім’ї, у яких є така можливість.

Сьогодні коштів, які виділяють на освіту вистачає лише на заробітну плату та енергоносії.  Тому оновлюють техніку, ремонтують школи і  дитсадки за кошти батьків та меценатів, каже начальник міського управління освіти та науки Ольга Похиляк.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

 «Я би хотіла, щоб з розумінням ставилися батьки. Я переконана, що вони і ставляться  з розумінням. Тільки це все треба робити чисто, прозоро і відкрито. Якщо батьки бачать, куди пішли їхні кошти, що створенні відповідні комфортні умови для їхніх діток, вони ніколи  не будуть ставити питань».

Ольга Похиляк також наголосила, внески від батьків мають бути виключно добровільними. Адже є соціально-незахищені та багатодітні сім’ї, їм самим потрібна допомога.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

 «Дві третини, як правило, можуть здати і здають, і абсолютно ніяких питань не ставлять. Та частина, яка не має можливості їх не треба заставляти, не треба робити, щоб добровільно-примусово вони здавали ці кошти».

У Тернополі віднедавна працює батьківська рада при міському голові. До неї увійшло 35 членів. Це батьки,  діти яких навчаються у різних навчальних закладах міста.  Її створили, щоб можна було напряму контролювати та вирішувати ті чи інші проблеми.

залишіть коментар