Тернопільські студенти танцювали у вишиванках

Автор:     Опубліковано: 29 Квітня 2014 о 17:51    169 переглядів

Студенти педагогічного університету танцювали у вишиванках. Патріотичний флешмоб – один із заходів, присвячений 74-ій річниці навчального закладу. Таке танцювальне дійство, розповідають в університеті, тут проводять вже не вперше. Однак цього року воно особливе тим, що присвячене ідеї єдності нашої країни.

ВОЛОДИМИР БРОСЛАВСЬКИЙ, начальник відділу у справах молоді ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«За основу ми взяли пісню гурту «С.К.А.Й.» «Ми разом». І, відповідно, на основі цієї пісні гурту «С.К.А.Й.» «Ми разом» буде відбуватися весь сам флешмоб. Ідея флешмобу – наголосити, що ми єдині, і Східна Україна, і Західна Україна. І тільки в єдності наша сила».

У дійстві, запевняє Володимир Брославський, взяли участь представники чи не всіх факультетів. Зголошувалися студенти заздалегідь, і попередньо проходили підготовку. Серед них – як дівчата, так і хлопці. Молоді люди кажуть: це не просто цікаво, а й дозволяє знайти нових друзів.

ГАННА: 

«Просто активно брати участь в університеті, цікаво проводити час. До речі, багато нових знайомств, дівчат, з інших факультетів».

ПАВЛО:

«Не знаю, мені це просто подобається – соціально активним бути, разом зі всіма. Багато кого нового взнав, познайомився також. Ну, прикольно це».

  Прагнення до національної єдності продемонстрували не лише безпосередні учасники дійства. В університеті провели своєрідний «день вишиванки». Відтак, чимало студентів і викладачів  прийшли на пари у національному вбранні.

ЮЛЯ:  

«Сьогодні гарне свято. І ми вирішили вдягти вишиванки , тому що це – символ України. Ми українці, і ми гордимося цим».

ІГОР:

«Приєднатися до всього університету і підтримати цю акцію – у вишитих сорочках прийти».

ІРИНА:

«Ми вирішили так сказати українському народу, що, от, в вишиванці – це… круто».

ОЛЕНА:

«Сьогодні таке свято, ми вирішили сьогодні, так як всі, вдягнутися в український одяг. Підтримати традиції України. Зробити свято сьогодні для себе, одним словом, можна і так сказати».

залишіть коментар