Тернополем їздитиме «тролейбус щастя»

Автор:     Опубліковано: 24 Квітня 2014 о 19:07    343 переглядів

Тернополем по 2 маршруту сьогодні курсував «тролейбус щастя». Усіх нових пасажирів зустрічала весела музика. Транспорт прикрасили кульками, паперовими квітами, в салоні – розклеїли дитячі малюнки та записки, у яких малеча ділиться своїм розумінням щастя.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації:

«Ми сподіваємся, що такий тролейбус додасть настрою нашим тернополянам, що вони чуть-чуть стануть добрішими в цьому світі, який і так складний. Але будуть мати хвильку, щоб перепочити від його складності. Сьогодні ви бачили по реакції наших мешканців, що вони були і здивовані, і така була несподіванка. Але, в цілому, вони всі радіють».

Однак такий «тролейбус щастя» – це лише частинка студентського проекту.

ОКСАНА, студентка факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Прогулюючись вулицями, я побачила, що люди не задоволені життям. І хотілося би їм трошки підняти настрій, подарувати їм їхню посмішку загублену. І тому ми вирішили організувати такий проект. Проект називається «Сім кольорів щастя в твоїх долонях». І частинкою цього проекту було створення «Музею щастя». Ну, поки що це «Музей щастя» на колесах. В тролейбусі навіть був такий невеличкий сюрприз. Ми поставили такі скриньки. У скриньках були цукерки, які можна було відкрити і побачити там для себе побажання. Вони були із сюрпризом, якщо ви придивилися. Також там були щасливі білетики і можна було собі самому написати побажання або свою мрію і потім помінятися з іншим, щоб твоя мрія збулася».

«Тролейбус щастя» курсуватиме містом і надалі. Музичний супровід там буде не завжди. Однак вже є колективи, охочі виступити перед такою аудиторією.

залишіть коментар