Тернополян вкотре закликають роззброїтися

Автор:     Опубліковано: 3 Квітня 2014 о 09:57    254 переглядів

Тернополян вкотре закликають роззброїтися. З 1 по 31 квітня, повідомляють в обласному управлінні внутрішніх справ, в Україні, зокрема, і в нашій області, проводять місячник добровільної здачі  вогнепальної зброї. Людей закликають повернути те, що знаходиться в незаконному користуванні або неправомірно здобуте.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, заступник начальника УМВСУ в області:

«Основна мета цього заходу на теренах нашого краю – це, в першу чергу, повернути ту зброю, яка незаконно вилучена із підрозділів міліції Тернопільщини. В першу чергу, це спецзасоби, шоломи, броньові щити. Це гумові кийки. Особливу би хотів звернути увагу, що із підрозділу обласного ДАІ було викрадено і вилучено біля 10 тисяч патронів».

Відтак, озброєння закликають добровільно здати в органи внутрішніх справ або повідомити, де воно зберігається – щоб уникнути кримінальної відповідальності. Тим, кого впіймають на гарячому, загрожує до 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо, такий захід на Тернопільщині проводять вже вдруге. Попередній місячник добровільної здачі тривав з 1 по 21 березня. Тоді люди віддали близько 14 тисяч патронів та понад півсотні одиниць різної зброї.

залишіть коментар