Тернополяни – призери Чемпіонату України з кікбоксингу

Автор:     Опубліковано: 28 Квітня 2014 о 19:36    348 переглядів

Чотири медалі з Чемпіонату України з кікбоксингу, який відбувся нещодавно у Харкові, привезли тернопільські спортсмени. Для обох хлопців це перші змагання такого рівня. З призерами спілкувалася Ірина Худоба.

13-річний Максим Слівінський займається кікбоксингом вже близько 4 років. Каже: перед тим спробував себе у різних видах спорту. Проте саме цей припав хлопцю до душі, тим більше, що він дозволяє при потребі себе захистити. Наполегливі тренування дали свої плоди. З чемпіонату України тернопільський школяр привіз дві медалі – срібну та бронзову.

МАКСИМ СЛІВІНСЬКИЙ, кікбоксер:

«Було дуже складно, тому що було багато учасників. І багато часу проводили саме там, в рингу… Ну як сказати.. Багато сил витрачалося тільки, щоб дочекатися до свого бою, бо багато пар було».

Інший призер Чемпіонату, 17-річний Володимир Данилець, привіз з Харкова дві бронзи. Кікбоксингом хлопець займається лише 2 роки. Каже, в свій час прийшов на тренування за компанію з друзями, і відтоді вже не зміг зупинитися. На змаганнях, розповідає Володимир, було доволі складно, адже доводилося боротися зі спортсменами, які мають більший досвід.

ВОЛОДИМИР ДАНИЛЕЦЬ, кікбоксер:

«Відвідував тренування з кікбоксінгу. Паралельно ще займався з аеробіки. Зранку бігав, зарядка. Кожен день в мене був якийсь підготовчий етап. Зайняв 2 третіх місця. Ну, загалом, непогано, як для першого разу. Це опит досить такий непоганий».

Володимир Антошків, тренер хлопців, каже: результатом своїх підопічних задоволений. Високі показники, на його думку, є наслідком сумлінної праці обох спортсменів.

ВОЛОДИМИР АНТОШКІВ, тренер хлопців:

«В принципі, змагання були дуже такі представницькі.  Багато учасників було. 500 учасників з різних областей приїхало. 15 областей України. Тому, в принципі, виступати було хлопцям непросто. Зважаючи на те, що ще складна ситуація в країні, західні області трохи побоялися поїхати. Чуть-чуть в вагових категоріях учасників було поменше. Але, в загальному, рівень був високий. Бо тільки самі сильні спортсмени поїхали. Тому, в принципі, задоволений, що вдалося показати певний рівень на таких змаганнях».

До слова, як зазначили хлопці, не зважаючи на те, що вони – із Західної України, у Харкові їх прийняли досить добре.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!