Тернополяни вступають у підрозділи патрульної служби спеціального призначення

Автор:     Опубліковано: 30 Квітня 2014 о 19:10    407 переглядів

Майданівець Василь Бойцун один з перших вирішив записатися у лави підрозділу патрульної служби спеціального призначення. Розповідає: хоче, щоб його діти жили в країні, де оберігають кожного громадянина, а людське життя є найвищою цінністю. Адже самому вже доводилося боротися за своє.

ВАСИЛЬ БОЙЦУН, тернополянин:

«Мене вивезли. Везли в Крим, щоб я дав інтерв’ю, що я на Майдані був за гроші. Але їм дали приказ вернутися назад. То десь коло Цюрупинська, я не знаю, мене в полі викинули. Мене побили. Спав на землі. Вночі мене викинули. Рано я проснувся. До якихось хатів добрався, там вже викликали «скору».

Та не один Василь Бойцун вирішив у такий спосіб служити своєму народу. Окрім нього, до загонів спецпризначення зголосилося 45 осіб. З них третина вже пройшла усі необхідні перевірки та готова приступити до виконання завдань.

ІГОР ШИНКАР, т.в.о. начальника  управління кадрового забезпечення УМВС України в області:

«Головне, щоб людина не мала судимості на даний час і не був замішаний ні в яких протиправних діях. Для того, щоб попасти в цей батальйон, потрібно мати з собою паспорт, ідентифікаційний код. Обов’язково – це служба в армії, військовий квиток. І документ про освіту». 

ВОЛОДИМИР КАТРУК, в.о. командира батальйону «Тернопіль»:

«Завдання особового складу батальйону, який буде, я думаю, сформований, це однозначно, щоби народ повірив, повірив в те, що вони не будуть караючою силою, а будуть допомогою і опорою нашого народу. І, мабуть, разом будемо формувати устрій новий і жити по-новому».

Набір на службу до спецпідрозділів триває. Додаткову інформацію можна отримати у міськрайвідділах за місцем проживання, а також за адресою: м. Тернопіль, вул. Валова, 11.

За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

залишіть коментар