Товариський матч у ТНЕУ закінчився «товариським» рахунком

Автор:     Опубліковано: 4 Квітня 2014 о 15:35    770 переглядів

Це сьогодні вони – ректор університету і керівник будівельної фірми. А раніше були студентами тепер вже Тернопільського економічного університету. І щоб нагадати молоді, що випускники їхнього вишу можуть стати успішними, й організували ближче знайомство сьогоднішніх студентів із колишніми. Першим кроком на цьому шляху став товариський футбольний матч між ними.

АНДРІЙ КРИСОВАТИЙ, ректор Тернопільського національного економічного університету:

«Будь-який хлопець України завжди дружив з футболом. Так само і я. З самого дитинства любив цей вид спорту і займався не так то професійно, але за районну команду колись виступав».

ІГОР ГУДА, директор будівельної компанії, випускник ТНЕУ:

«В спорті виховується якраз характер. Я професійно займався спортом до 21 р. Потім так сталося, що отримав травму і змушений був залишити спорт. Саме за цей період часу я загартував свій характер, можна сказати, на майбутнє заклав фундамент свого життя. Якраз командний дух, який потрібний і на підприємстві, і на футбольному полі, звичайно, виховується і підтримується. Тобто такими подіями ми зближуємо колектив, загартовуємо його і йдем спільно до загальної мети».

В ТНЕУ наголошують, такі матчі потрібні. І не лише студентам. Незважаючи на нічийний рахунок 3:3, як футболісти, так і глядачі отримали від гри чимало задоволення.

 ВОЛОДИМИР ЛЕВЧУК, викладач кафедри спорту ТНЕУ:

«Скільки глядачів от прийшло. Студентам цікаво подивитися – він бачить викладача в краватці, в лекційній аудиторії, а тут він в іншій іпостасі. І це зближує студентів і викладачів, додає викладачам авторитету. А те, що ми граємо з класною командою, це навпаки цікаво, тому що гравці всі поважні, авторитетні і воно тоді додає якогось стимулу боротися проти них».

Студенти також вважали за честь змагатися з достойними суперниками. Тим більше, університетська команда часто бере участь у всеукраїнських змаганнях. І аналогічна нічия у грі із серйозним суперником для молодих спортсменів – гідний результат.

АНДРІЙ ХАРХУТ, студент Тернопільського національного економічного університету:

«Наша команда грала в багатьох хороших лігах, таких як студентська ліга, або 2-га ліга Чемпіонату України з футзалу. Тому, в принципі, практика в нас є достатня і досить хороша».

Як наголосили організатори, подібні товариські матчі в університеті проводитимуть і надалі.

залишіть коментар