Цьогоріч Хресна Хода змінила звичний маршрут

Автор:     Опубліковано: 1 Квітня 2014 о 09:56    251 переглядів

 Цьогоріч Хресна Хода змінила звичний маршрут

Чи не наймасовіша Хресна Хода. За попередніми підрахунками людей прийшло понад двох десятків тисяч. Тернополяни протягом процесії молились за душі вбитих на Майдані та мир і спокій в країні. Приєдналась до ходи і наша знімальна група.

Такої кількості людей в місті ще мабуть не збиралось. Лише по приблизних підрахунках їх було близько 25-ти тисяч. Зазвичай під час Хресної Ходи моляться за те, чого найбільше хочуть та потребують. Цьогоріч прохання до Бога співпали в усіх.

НАТАЛЯ:

” Минулого року я ходила на Хресну Дорогу, просила бога за своє поступлення, цього року буду молитись за ситуацію в країні “

ОЛЬГА:

« Будемо молитись, щоб у країні нашій не було війни, щоб всі люди жили щасливо в нашій державі»

Хресна Хода співпала з поминальними днями за Небесною Сотнею. Рівно сорок днів тому у столиці розстріляли десятки активістів. Тому  четверта стація ходи була саме на Площі Героїв Євромайдану. Вперше маршрут кардинально змінили.

ОКСАНА ШУПЕР, секретар Комісії у справах молоді УГКЦ:

“Зараз маємо 40 днів по наших Героях, тому цьогорічний маршрут буде пролягати через площу Героїв Євромайдану, де буде четверта стація і вшанування наших Героїв. Розважаючи над стражданнями Господа, також будемо розважати над ситуацією в країні, просити миру і спокою”.

На Площі Героїв Євромайдану семінаристи заспівали «Пливе кача», нагадаємо, ця пісня тепер символ Небесної Сотні. Люди, що прийшли помолитись –  не стримували сліз.

залишіть коментар