Ціни на газ в Україні за рік зростуть удвічі

Автор:     Опубліковано: 2 Квітня 2014 о 19:22    215 переглядів

 

За рік українці платитимуть за тепло удвічі більше. Це вимушене рішення влади. Люди до цього ставляться неоднозначно. Більшість,  звичайно обурюється, проте є і ті, хто впевнений, якщо хочемо в Європу – такий крок необхідний.


« Ми багато платимо за газ, по 1,15, а рахуйте сільська хата більша, то якщо холодна зима – на місяць 1000 і більше гривень буде, а що маємо робити, як буде, так біде».

« Завжди на підвищення дивимось дуже негативно, пенсії в нас маленькі, зарплата в дочки невелика, то як маєм до цього ставитись»

« Ви знаєте, в загальному можу сказати десь гривень 800 взагалі оплачуєм. Знаєте, я думаю що варто потерпіти, ну не даремно ж ми йшли до цього».

Кабмін вже запропонував комунальникам реформи у галузі. Брали приклад з європейських країн, що  схожі до нашої по клімату та цінами на газ.

АНДРІЙ ЧУМАК, директор КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”

« В них система полягає в тому, що є законодавча база, яка або вимагає в одних країнах, або дозволяє органам місцевого самоврядування визначати райони міста, в яких дозволений певний вид енергоносіїв і все. В одному тільки централізоване, в одному тільки електричний підігрів, в одному тільки котли».

Газ, який купує населення наразі, вже давно стільки не коштує, каже пан Андрій.  Ціни вищі приблизно втричі. З травня це відчує і населення. Рахунки зростуть на  майже 54%. А  згодом, до року часу – більше ніж удвічі.

залишіть коментар